Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

McDonald's CUP – turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych

Autor Kasia_
Data utworzenia: 19 maj 2017, 13:28 Wszystkich komentarzy: 0


McDonald's CUP – turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych

Już w najbliższą sobotę, 20 maja, w Rokitkach odbędzie się turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych z okręgu chojnowskiego. Impreza sportowa jest organizowana przez Piotra Borowego, licencjobiorcę McDonald's, właściciela restauracji w Okmianach. Turniej towarzyszy rodzinnemu festynowi sportowemu.

McDonald's CUP to impreza sportowa organizowana po raz kolejny przez Piotra Borowego, lokalnego przedsiębiorcę, właściciela 6 restauracji McDonald's, w tym tej w Okmianach. Ideą turnieju piłki nożnej jest zaszczepianie w dzieciach ducha sportowej rywalizacji i promowanie aktywności fizycznej. W tegorocznej edycji weźmie udział 60 uczniów szkół podstawowych z 6 szkół. Każda szkoła jest reprezentowana przez 10 uczniów oraz trenera.

Turniej rozpocznie się o 9:00 od rozgrywek drużyn w parach. Z tego etapu zwycięzcy przejdą do ćwierćfinałów. Następnym etapem jest półfinał, wyłonione na tym etapie drużyny zawalczą o zwycięstwo w wielkim finale! Każdy mecz będzie sędziowany przez profesjonalnego sędziego.

Podczas rozgrywek zostaną wyłonieni król strzelców oraz najlepszy bramkarz. Najlepsze drużyny oraz piłkarze dostaną puchary oraz medale, a wszyscy uczestnicy turnieju zostaną nagrodzeni profesjonalnymi piłkami do gry w „nogę". Fundatorem nagród jest organizator, Piotr Borowy.

Turniej odbędzie się na Orliku na terenie Zespołu Szkół Szkolno-Przedszkolnych w Rokitkach.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.