Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 19 maj 2017, 13:06 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

W ten weekend chojnowskie Kino Kultura będzie czynne w sobotę. W repertuarze poruszający dramat produkcji francuskiej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

DALIDA. SKAZANA NA MIŁOŚĆ

sobota, godz. 17.00; 19.30

Francuski dramat, opowiadający ciekawą historię życia Dalidy – niekwestionowanej królowej muzyki disco, która doczekała się aż 70 złotych płyt, otrzymała tytuł Miss Egiptu, a także została laureatką Oskara.

Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach i stanowi oryginalny portret niezwykłej kobiety, która skradła serca milionom fanów na całym świecie, choć jej styl życia był na tyle kontrowersyjny, że niewiele osób go rozumiało.

Jej życie było burzliwe i pełne namiętności, a sama Dalida nieprzerwanie pragnęła od życia tylko jednego – prawdziwej, zapierającej dech w piersiach miłości.

Dalida posiadała zniewalającą urodę, często porównywano ją z Kleopatrą. Osiągnęła niebywały sukces zawodowy, ale w życiu prywatnym nie układało się jej najlepiej. Uważana była za typową famme fatale – zagubioną piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Ci, którzy jej nie znali, mogli sądzić, że była zimna i dumna, lecz ona zwyczajnie szaleńczo szukała prawdziwego uczucia i bratniej duszy.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.