Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Wyjazdowe zwycięstwo Czarnych

Autor Kasia_
Data utworzenia: 16 maj 2017, 11:55 Wszystkich komentarzy: 1


Wyjazdowe zwycięstwo Czarnych

W sobotnie popołudnie szczęście sprzyjało Czarnym, którzy rozegrali wyjazdowe spotkanie z Iskrą Kochlice. Zawodnicy do domu wrócili z 3 punktami na koncie.

Rokitki zgromadziły do tej pory 27 punktów, co zapewniło im 12 lokatę w ligowej tabeli.

W sobotę Czarni pokazali, że potrafią dominować na boisku. Skuteczny był zarówno atak, jak i obrona. Gospodarzom nie udało się zdobyć nawet honorowego trafienia, za to Czarni aż czterokrotnie sforsowali bramkę Iskry.

Wynik meczu otworzył w 10’ Robert Gajewski, a w 37’ podwyższył go Kamil Białek. Rezultat 2:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy spotkania.

Po przerwie kolejne celne trafienie należało w 65’ do Andrzeja Ziembowskiego. Ostateczny wynik meczu został ustalony w 80’ przez Roberta Gajewskiego, dla którego była to już 2 zdobyta bramka w tym meczu.

Mecz z żółtą kartką na koncie zakończyli Maciej Ratajczyk i Piotr Światłoń.

Iskra Kochlice 0:4 Czarni Rokitki

Skład: D. Migała, K. Białek, R. Gajewski, K. Liśkiewicz, P. Pater, P. Płachta, M. Ratajczyk, N. Sieroń, P. Światłoń, J. Wrotny, A. Ziembowski. Na boisku pojawili się również K. Pachura i M. Pachura.

W najbliższy weekend Czarni na własnej murawie podejmą zespół Grom Gromadzyń Wielowieś.Fotografie dzięki uprzejmości portalu lca.plKomentarze

Brawo Czarni, brawo! Oby tak dalej, a załatwię Wam treningi z Realem
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.