Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wrocławski Teatr Tańca w Chojnowie! [WYNIKI KONKURSU]

Autor admin
Data utworzenia: 18 maj 2017, 15:02 Wszystkich komentarzy: 0


Wrocławski Teatr Tańca w Chojnowie! [WYNIKI KONKURSU]

Wrocławski Teatr Tańca zaprasza na spektakl, jaki już w najbliższą niedzielę odbędzie się w chojnowskim Domu Kultury. Premiera "Klatki z łez" miała miejsce w kwietniu w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu. Tym razem Wrocławski Teatr Tańca wychodzi poza granice stolicy Śląska. Bilety na spektakl w reżyserii Bożeny Klimczak można nabyć z kasie MOKSiR, drogą internetową lub zdobyć je, biorąc udział w konkursie organizowanym na naszym portalu!

"Klatka z łez" to spektakl inspirowany dziełami brytyjskiej dramatopisarki Sarah Kane pt. "Psychoza 4.48" i "Łaknąć". Artyści poprzez sztukę tańca starają się odpowiedzieć na pytanie do jakiego punktu można dojść, będąc w stanie uczuciowej pustki, zgubionej radości, kiedy serce umiera, a ciało wciąż żyje? Dlaczego wciąż towarzyszy nam niepokój? Co się z nami dzieje, kiedy żyjemy w świecie powierzchownym, świecie pozorów i manipulacji, chcemy bardziej MIEĆ niż BYĆ? Jaką granicę przekraczamy, zapominając o swoich podstawowych potrzebach: czucia, obcowania, dawania jak i brania, bliskości, dotyku, przytulenia? Posługując się językiem ruchu, zadajemy pytania o podstawowe wartości i potrzeby - kochania i bycia kochanym.

Wrocławski Teatr Tańca to połączenie sztuki tańca ze sztuką teatru, gdzie aktorzy i profesjonalni tancerze są dla siebie partnerami, gdzie język tańca i język teatru dramatycznego wzajemnie się przenika, uzupełnia i dopełnia - Naszym celem jest stworzenie nowej przestrzeni artystycznej we Wrocławiu, która będzie aktywnie uczestniczyć w ogólnopolskich i europejskich wydarzeniach kulturalnych. Chcemy tworzyć odważne spektakle, integrować środowisko artystyczne oraz stwarzać przestrzeń, gdzie połączenie wielu dziedzin sztuki stanie się faktem.


fot. Tobiasz Papuczys

Dom Kultury - 21 maja 2017, 19:00

Bilety do zakupu w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji oraz na stronie internetowej www.teatr.dance

KONKURS - Odpowiedz na proste pytanie i zdobądź szansę na podwójną wejściówkę

Chcesz zobaczyć ten wyjątkowy spektakl w Chojnowie? Taka okazja z pewnością prędko się nie powtórzy.

By zdobyć szansę wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Dziełami jakiej pisarki inspirowany jest spektakl?

Odpowiedzi prosimy publikować do czwartku (18 maja 2017), do godziny 15:00, pod konkursowym postem na naszym profilu na facebooku lub drogą mailową na adres konkursy@chojnow.pl

Wysyłając odpowiedź drogą mailową prosimy dodać także: imię i nazwisko oraz numer telefonu. W przypadku odpowiedzi na facebooku prosimy o prywatną wiadomość w której podane będą: imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail osoby do której ma powędrować wejściówka.

Odpowiedzi bez podanych powyżej elementów nie będą uwzględniane.

Osoby, które wygrają otrzymają bilety w formie SMSa oraz na e-mail do wydrukowania.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację imienia i nazwiska na liście zwycięzców.

Zapraszamy do udziału!

WYNIKI

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi.

Ze wszystkich poprawnych odpowiedzi wybraliśmy dwie osoby. Na Wrocławski Teatr Tańca w Chojnowie z osobami towarzyszącymi pójdą Panie...

Jadwiga Matys i Dominika Pawłowska

Gratulujemy!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.