• English

Kolejna przegrana Chojnowianki (foto)

Autor Kasia_
Data utworzenia: 08 maj 2017, 16:05 Wszystkich komentarzy: 4

W niedzielne popołudnie Chojnowianka Chojnów podejmowała na własnej murawie drużynę Odry Chobienia. Niestety, mecz zakończył się kolejną przegraną Chojnowianki.

Wynik spotkania otworzył w 6’ Jakub Opaluch, który w wyniku zamieszania pod bramką strzelił samobójczego gola. W kolejnych minutach sytuacja nie uległa zmianie. Do końca pierwszej połowy Odra dwukrotnie skutecznie sforsowała bramkę gospodarzy.

Wynik z pierwszej połowy utrzymał się już do końca meczu. Druga odsłona spotkania charakteryzowała się dość agresywną grą i licznymi akcjami, które zaowocowały sporą liczbą żółtych kartek.

Mecz z żółtą kartką na koncie zakończyli: Rudnicki, Kowalczyk, Grządkowski M., Iwaniak i Olewnik.

Sytuacja Chojnowianki nie wygląda najlepiej. Obecnie zajmują oni ostatnią lokatę w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 18 punktów.

Chojnowianka Chojnów 0:3 Odra Chobienia

Skład: Krasoń, Grządkowski M., Kowalczyk, Kuczyński, Leszczyński, Olewnik, Opaluch, Plebaniak, Rudnicki, Zazulczak. Na boisku pojawili się również: Grządkowski J., Iwaniak, Jędrusiak, Kosiński i Warzocha.