Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Kolejna przegrana Chojnowianki (foto)

Autor Kasia_
Data utworzenia: 08 maj 2017, 16:05 Wszystkich komentarzy: 4


Kolejna przegrana Chojnowianki (foto)

W niedzielne popołudnie Chojnowianka Chojnów podejmowała na własnej murawie drużynę Odry Chobienia. Niestety, mecz zakończył się kolejną przegraną Chojnowianki.

Wynik spotkania otworzył w 6’ Jakub Opaluch, który w wyniku zamieszania pod bramką strzelił samobójczego gola. W kolejnych minutach sytuacja nie uległa zmianie. Do końca pierwszej połowy Odra dwukrotnie skutecznie sforsowała bramkę gospodarzy.

Wynik z pierwszej połowy utrzymał się już do końca meczu. Druga odsłona spotkania charakteryzowała się dość agresywną grą i licznymi akcjami, które zaowocowały sporą liczbą żółtych kartek.

Mecz z żółtą kartką na koncie zakończyli: Rudnicki, Kowalczyk, Grządkowski M., Iwaniak i Olewnik.

Sytuacja Chojnowianki nie wygląda najlepiej. Obecnie zajmują oni ostatnią lokatę w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 18 punktów.

Chojnowianka Chojnów 0:3 Odra Chobienia

Skład: Krasoń, Grządkowski M., Kowalczyk, Kuczyński, Leszczyński, Olewnik, Opaluch, Plebaniak, Rudnicki, Zazulczak. Na boisku pojawili się również: Grządkowski J., Iwaniak, Jędrusiak, Kosiński i Warzocha.Komentarze

Na wielką pochwałę zasługują te młode chłopaki którzy mimo tego co się dzieje w klubie są i pokazują charakter , a mówię tu o Krasoniu , Olewniku , Iwaniakowi i Zazulczaku .
zgłoś komentarz
Trener zrezygnował. Drużyna jest nieprzygotowana do sezonu przez to że boiska były pozamykane. Chojnowianka Janek Serkies 0:1.W zespole nie ma atmosfery, ciągła walka o boiska zrobiła swoje. Prezes też ma dość. Poprzedni trenerzy i prezesi zrezygnowali przez zamykanie boisk. Kilku piłkarzy jest namawianych do gry w Rokitkach. Chcą grać u Serkiesa ch. Łysiak i Serkies do dymisji.
zgłoś komentarz
Łysiak na prezesa.
zgłoś komentarz
Chłopaki dzięki za walkę. Gratulacje dla młodzieży. Serkies za późno otworzył boiska.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.