Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Miejska Biblioteka Publiczna: Wojciech Drzewicki - Wyspy Oceanu Atlantyckiego i Morza Śródziemnego

Autor admin
Data utworzenia: 08 maj 2017, 14:41 Wszystkich komentarzy: 0


Miejska Biblioteka Publiczna: Wojciech Drzewicki - Wyspy Oceanu Atlantyckiego i Morza Śródziemnego

Miejska Biblioteka Publiczna czynnie włączyła się w XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, który rozpoczął się właśnie dzisiaj. Przez najbliższe dni czekać nas będą warsztaty, spotkania autorskie oraz zajęcia czytelniczo-plastyczne. Sporym zainteresowaniem niemal zawsze cieszą się spotkania z podróżnikami. W najbliższy czwartek chojnowską bibliotekę odwiedzi dr Wojciech Drzewicki.

To nie pierwsze spotkanie z tym podróżnikiem w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Chojnowianie, za pośrednictwem Wojciecha Drzewickiego, mieli już okazję poznać m.in. Tajlandię, Kambodżę, Iran, Indonezję, Indie, czy też mroźny archipelag Svalbard. Tym razem tematem spotkania będą wyspy Oceanu Atlantyckiego i Morza Śródziemnego.

- Wojciech Drzewicki - dr geologii, zastępca dyrektora ds. ogólnych Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2015 r. otrzymał honorowy tytuł „Amicus Librorum – Przyjaciel Biblioteki”. To zaszczytne wyróżnienie przyznawane jest przez Kapitułę Legnickiej Biblioteki Publicznej osobom, instytucjom i organizacjom szczególnie zasłużonym dla bibliotek publicznych Legnicy i powiatu legnickiego - informuje Miejska Biblioteka Publiczna - Wojciech Drzewicki został doceniony za wieloletnią współpracę w zakresie wspierania działalności edukacyjno-kulturalnej MBP w Chojnowie i kreowanie jej pozytywnego wizerunku w środowisku lokalnym poprzez organizowanie spotkań i wystaw o charakterze podróżniczym, pobudzających do różnorodnej aktywności twórczej, rozwijania pasji i samorealizacji oraz integrujących mieszkańców Ziemi Chojnowskiej.

Spotkanie odbędzie się 11 maja 2017 roku, o godzinie 18:00.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.