Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Świetne wyniki Juniorów Chojnowianki

Autor admin
Data utworzenia: 09 maj 2017, 15:15 Wszystkich komentarzy: 0


Świetne wyniki Juniorów Chojnowianki

W niedzielę drużyna Juniorów Chojnowianki Chojnów podejmowała na własnej murawie zespół Górnika Złotoryja. Juniorzy od dłuższego czasu osiągają świetne wyniki i są prawdziwą dumą oraz nadzieją dla chojnowskiej reprezentacji w piłce nożnej.

Wynik spotkania otworzyli gospodarze. Już w 8’ na listę strzelców wpisał się Jakub Jagielski. Ten sam zawodnik podwyższył wynik w 29’ spotkania. W 31’ i 44’ celne strzały na bramkę przeciwników oddał Kacper Jędraszczyk. Wynikiem 4:0 dla Chojnowianki zakończyła się pierwsza połowa tego meczu.

W drugiej odsłonie spotkania, w 57’ rywalom udało się zdobyć honorowe trafienie. Ostateczny wynik meczu ustalił w 66’ Konrad Cichoń.

Juniorzy prezentują bardzo wysoki poziom gry, a ich statystyki prezentują się naprawę imponująco. Na swoim koncie mają liczne wysokie wygrane z wymagającymi przeciwnikami. W sezonie 2016/2017 Juniorzy rozegrali 13 spotkań, z czego aż 9 zwyciężyli. 20 straconym w tym sezonie bramkom odpowiada 87 zdobytych, co świadczy o świetnej formie zawodników.

Chojnowianka Chojnów 5:1 Górnik Złotoryja

Skład: Ewkowski Oskar, Cichoń Konrad, Darmoros Jacek, Jagielski Jakub, Jędraszczyk Kacper, Karbowniczek Sebastian, Kosiński Tomasz, Mietelski Mikołaj, Wieleżew Arkadiusz, Wołoszyn Jakub, Zazulczak Paweł. Na boisku pojawili się również: Fedorowicz Dawid, Knopp Sebastian, Niemczyk Wojciech, Rudnicki Łukasz oraz Sobczak Bartosz.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform