Czarni pokonani przez Kaczawę Bieniowice

Autor Kasia_
Data utworzenia: 04 maj 2017, 18:17 Wszystkich komentarzy: 0

Wczoraj Czarni rozegrali wyjazdowe spotkanie z Kaczawą Bieniowice. Drużynie z Rokitek również nie dopisało szczęście.

Wynik meczu otworzyli gospodarze, strzelając bramkę w 16 minucie. Na odpowiedź Czarnych nie trzeba było długo czekać, zaledwie minutę później Chrystian Serkies wyrównał rezultat. Remis 1:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy spotkania.

Między 60 a 70 minutą meczu Kaczawa zdobyła dwa kolejne celne trafienia. W ostatniej minucie spotkania gola dla Czarnych zdobył Piotr Światłoń.

Czarni zajmują obecnie 12 lokatę w ligowej tabeli, a na swoim koncie mają 23 punkty.

Żółtą kartkę w meczu otrzymał trener Chrystian Serkies.

Kaczawa Bieniowice 3:2 Czarni Rokitki

Skład: Szydełko, Białek, Gajewski, Liśkiewicz, Ratajczyk, Serkies, Sieroń, Światłoń, Tucholski, Wrotny, Ziembowski. Na boisku pojawili się również Romaniak i Wojak.