Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Dwa razy napadł na salon gier - trafił w ręce chojnowskich policjantów

Autor admin
Data utworzenia: 04 maj 2017, 11:16 Wszystkich komentarzy: 0


Dwa razy napadł na salon gier - trafił w ręce chojnowskich policjantów

Chojnowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, któremu na bazie zgromadzonych materiałów udowodnili popełnienie dwóch przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu. Sprawca doprowadzał swoje ofiary do stanu bezbronności, a następnie okradł. Straty jakie spowodował szacuje się na kwotę 8 tys. złotych. Podejrzany teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za przestępstwa jakich się dopuścił grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

- 1 maja br. policjanci Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie w wyniku pracy operacyjnej ustalili, a następnie zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w okresie jednego miesiąca dwukrotnie dokonał rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia na terenie tego samego lokalu. Łączne straty szacuje się na kwotę 8 tys. złotych - informuje mł. asp. Iwona Król-Szymajda - Do pierwszego zdarzenia doszło 29 marca br. w Chojnowie. Jak ustalili policjanci, sprawca po wejściu do salonu, grożąc siekierą sterroryzował obsługę lokalu, a następnie ukradł 6 tys. złotych. Ten sam sprawca 29 kwietnia br. wtargnął na teren tego samego punktu i tym razem grożąc pracownicy przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania gotówki. Łączna wartość strat jakich dokonał zatrzymany mężczyzna, szacuje się na kwotę 8 tys. złotych.

32-letni mieszkaniec gminy Chojnów został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co może trafić do więzienia na nie krócej niż 3 lata. Decyzją sądu już trafił tymczasowo do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.