Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Triumfatorzy V Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego

Autor Szkoła Podstawowa nr 3
Data utworzenia: 28 kwiecień 2017, 00:35 Wszystkich komentarzy: 0


Triumfatorzy V Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego

20 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie odbył się V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego.

W konkursie wzięło udział 65 uczniów ze szkół podstawowych z Rokitek, Okmian, Krzywej, Budziwojowa, Niedźwiedzic, Krotoszyc, Złotoryi oraz z SP4 Chojnów i SP3 Chojnów. Podczas testu pisemnego uczniowie musieli wykazać się znajomością gramatyki i leksyki z języka angielskiego i niemieckiego.

Opiekunom dziękujemy za pomoc w konkursie a uczniom gratulujemy wyników.

klasa 4 - język angielski

I miejsce i nagroda specjalna wspaniały wynik - Marcel Sobiechowski - SP4 Chojnów

II miejsce - Karol Babij - SP4 Chojnów

III miejsce - Bartosz Koniewicz - SP Rokitki

Wyróżnienie - Hanna Giersok - SP3 Chojnów

klasa 5 - język angielski

I miejsce - Hubert Kupczyński - SP4 Chojnów

II miejsce - Kacper Kapral - SP3 Chojnów

III miejsce - Michał Krupa - SP Rokitki

klasa 6 - język angielski

I miejsce - Anna Kowal - SP Krzywa

II miejsce - Kamil Cedzidło - SP Krotoszyce

III miejsce - Marcelina Wiśniewska

Wyróżnienia - Natalia Bałuch - SP3 Chojnów, Marta Krasna -SP3 Chojnów, Kalina Joszkowska - SP3 Chojnów

klasa 4 – język niemiecki

I miejsce – Hanna Giersok - SP3 Chojnów

II miejsce – Natalia Chopiak - SP3 Chojnów

III miejsce - Michał Czatrowski - SP3 Chojnów

klasa 5 – język niemiecki

I miejsce – Kacper Kapral - SP3 Chojnów

II miejsce – Joanna Sobczyszyn - SP Okmiany

III miejsce - Martyna Łosińska - SP3 Chojnów

Wyróżnienie - Marta Jadach - SP3 Chojnów

klasa 6 – język niemiecki

I miejsce – Dawid Kanclerz - SP1 Złotoryja

II miejsce – Marcelina Wiśniewska - SP3 Chojnów

II miejsce - Bartosz Spychała - SP1 Złotoryja

II miejsce – Emilia Dziurbiel - SP Okmiany

III miejsce - Anna Majcher - SP1 Złotoryja



Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.