Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Znamy już oficjalne plany chojnowskiej majówki

Autor admin
Data utworzenia: 30 kwiecień 2017, 14:41 Wszystkich komentarzy: 3


Znamy już oficjalne plany chojnowskiej majówki

Kilka dni temu informowaliśmy o wstępnych planach dotyczących obchodów świąt majowych w Chojnowie. Dzisiaj możemy oficjalnie potwierdzić te doniesienia i podać szczegóły.

2 maja na chojnowskim rynku wystąpią Polish Fiction oraz Photony. Majowy festyn rozpocznie się o godzinie 16:00 od występu chojnowskiej kapeli. O godzinie 18:00 na scenie pojawi się pochodząca z Legnicy grupa Photony. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają, że w razie niepogody koncerty odbędą się w sali widowiskowej Domu Kultury.

Zobacz również:Kto wystąpi na chojnowskim Rynku w majowy weekend?

3 maja o godzinie 11:30 nastąpi złożenie kwiatów przez obeliskiem przy ulicy Chmielnej. Bezpośrednio po ceremonii, o godzinie 12:00 w kościele farnym odbędzie się Msza Święta w intencji Ojczyzny.

Na godzinę 13:00 zaplanowano koncert "Śladami artystów Piwnicy pod Baranami". Na scenie w Domu Schrama zaprezentują się D. Skrzypczak oraz P. Lenar.Komentarze

Jak znacie, każdy zna od lat , jest taki sam, kwiaty pod pomnikiem i marsz do kościoła, przestańcie sobie jaja robić z ludzi. Jak będzie coś innego to napiszcie.
zgłoś komentarz
Witam,
Masz rację Julia, ja chciał bym wiedzieć w czyjej intencji są składane kwiaty. Bo żyjemy w kraju demokratycznym, a konstytucja 3 maja była antydemokratyczna tj: Przywracała monarchię dziedziczną. Msza jest za ojczyznę to ok.
zgłoś komentarz
Jak będzie odczytany apel Smoleński , to przychodzę !!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.