Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Stadion Miejski ponownie zmieni swoje oblicze

Autor admin
Data utworzenia: 21 kwiecień 2017, 15:01 Wszystkich komentarzy: 8


Stadion Miejski ponownie zmieni swoje oblicze

Dwa lata temu, po wielu miesiącach prac, chojnowski stadion doczekał się porządnego zaplecza lekkoatletycznego. Znacznie gorzej było z zapleczem piłkarskim - w końcu jednak i boisko zostało oddane do użytku. To jednak nie koniec planów wobec tego miejsca. Urząd Miejski ogłosił kolejny przetarg.

W przeciągu ostatnich lat okolica ta zmieniła się nie do poznania. Pierwszym etapem było stworzenie bocznego boiska Chojnowianki - wkrótce doczekaliśmy się także boiska treningowego, siłowni, placu zabaw i w końcu nowej bieżni i głównej płyty boiska. Na planowanej inwestycji skorzystają nie tylko użytkownicy obiektów sportowych; przedmiotem zamówienia jest bowiem oświetlenie bieżni lekkoatletycznej, parkingu, a także alejki w parku przy stadionie.

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: wykonanie szafki oświetleniowej SO-2, budowę oświetlenia bieżni stadionu miejskiego, parkingu i alejki parkowej, ułożenie linii kablowych zasilających szafkę oświetleniową oraz projektowane latarnie, oraz wykonanie uziemienia ochronno-roboczego.

Kiedy będziemy mogli liczyć na oświetlenie w tym miejscu? Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia zakłada wykonanie inwestycji przez wybraną firmę do końca lipca bieżącego roku.


Komentarze

Oświetlenie bardzo dobry pomysł! Żeby tylko było sprawne i jak najczęściej działąło :)
zgłoś komentarz
Znowu stadion będą robić. A most na ul.Legnickiej aż się prosi już nie ma jak przejechać takie dziury są. Ale u nas w mieście widać drogi nie są ważne.
zgłoś komentarz
Na ulicach dziury, dwa mosty do remontu, jeden czeka kilkanaście lat, masa kamienic to ruiny, park i staw miejski to śmietniki a oni znów ładują kasę w ten stadion, ktoś ma nierówno pod sufitem. Znów będzie stał rok albo więcej nieużywany. Ty Serkies stuknij się w łeb.
zgłoś komentarz
Pierwszy ten generalny remont miał kiedy miejsce? 8-9 lat do tyłu, drugi teraz 2 lata i prawie tyle stał nie używany poza bieżnią, jeszcze przy okazji drugiego wycięli praktycznie wszystkie drzewa choć były zdrowe. Teraz znów to samo, znów będzie stał ile, 1,5 roku , 2 lata bo remont. Czy to normalne, dlaczego radni na to pozwalają, niema na co kasy wydawać.
zgłoś komentarz
Jak zwykle ktos musi krytykowac... bieznia mu niepotrzebna, stadion tez, bo nawet z domu sie nie rusza. Dla waszej informacji: jest inny budzet na drogi, chodniki, inny na sport, kulture itp. Moze to dofinansuje UE i wtedy te pieniadze ida na to i tylko na to.
zgłoś komentarz
Pamiętam jak Serkies motywował drugi remont, że kadra młodzieżówki piłki nożnej będzie w Chojnowie trenować. Co do budżetu to jest jeden, niema kilku, są tylko kwoty na konkretne cele podzielone. Oczywiście że stadion czy bieżnia są potrzebne tylko czy trzeba w ciągu jednej dekady trzeba robić trzy remonty stadionu, trochę rozsądku proszę, coś tu jest nie tak. Mamy w Chojnowie inne klubu i może tam wydać trochę kasy nie tylko ciągle na stadion i to tak ogromne kwoty. Jeszcze żeby ta Chojnowianka coś grała, a tu piach i ciągle są jakieś kompromitacje a kasa idzie jak byśmy byli liderem czwartej ligi i mieli szanse na trzecią :) ale widzę że tumanów popierających wywalanie kasy nie brakuje.
zgłoś komentarz
Co z tego że będzie światło jak Serkies będzie je wylaczal. Boiska też zamyka. Może przy świetle pierwszy zespół po trenuje? Tylko te boiska i boiska a w Chojnowie nie ma kasy na drogi mosty
zgłoś komentarz
Tak jak w domu Schrama chwalą się że jest klima, można się pochwalić, potem w lecie jest wesele i wydzwaniają do Serkiesa aby pozwolił włączyć bo go gorąco. Tu będzie identycznie, kto na dużym będzie trenował przy tym świetle, grał nikt bo rozgrywki są w takich godzinach że jest światło sztuczne niepotrzebne, ale na papierze będzie, Serkies się będzie chwalił że kadra będzie tu trenować bo już takie bzdury opowiadał. Kładkę na Matejki od 10 lat obiecuje.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.