Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Już jutro Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w scrablach

Autor admin
Data utworzenia: 21 kwiecień 2017, 10:39 Wszystkich komentarzy: 0


Już jutro Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w scrablach

W najbliższy weekend Legnica ponownie stanie się polską stolicą scrabbli. W sobotę i niedzielę w Hotelu Milenium rozegrane zostaną zawody Pucharu Polski w scrabblach oraz Mistrzostwa Ziemi Legnickiej.

- Polska Federacja Scrabble w ramach uznania świetnego poziomu organizacji przyznała Legnicy organizację 16. edycji zawodów o Puchar Polski. Odbyły się one w 2010 roku przy współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową. Ich triumfatorem został Kamil Górka z Krakowa, który w finale pokonał legniczanina Krzysztofa Obremskiego. Od tego czasu Puchar Polski na stałe zagościł w Legnicy - informują organizatorzy - W tym roku, podobnie jak w 2015 i 2016, gospodarzem rozgrywek będzie Hotel Milenium – główny sponsor turnieju, a honorowym patronatem turniej objął prezydent miasta Tadeusz Krzakowski. Rozgrywki toczyć się będą przez dwa dni - 22 i 23 kwietnia.

W scrabblowych potyczkach mogą wziąć udział nawet początkujący zawodnicy. Specyficzna formuła turnieju pozwoli graczom mniej doświadczonym na grę ze scrabblistami o podobnych umiejętnościach. Oprócz Pucharu Polski w trakcie dwudniowych zmagań wyłoniony zostanie również Mistrz Ziemi Legnickiej. Do turnieju zapisać się można drogą internetową.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.