Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Już jutro Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w scrablach

Author: admin
Creation date: 21 April 2017, 10:39 All comments: 1


Już jutro Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w scrablach

W najbliższy weekend Legnica ponownie stanie się polską stolicą scrabbli. W sobotę i niedzielę w Hotelu Milenium rozegrane zostaną zawody Pucharu Polski w scrabblach oraz Mistrzostwa Ziemi Legnickiej.

- Polska Federacja Scrabble w ramach uznania świetnego poziomu organizacji przyznała Legnicy organizację 16. edycji zawodów o Puchar Polski. Odbyły się one w 2010 roku przy współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową. Ich triumfatorem został Kamil Górka z Krakowa, który w finale pokonał legniczanina Krzysztofa Obremskiego. Od tego czasu Puchar Polski na stałe zagościł w Legnicy - informują organizatorzy - W tym roku, podobnie jak w 2015 i 2016, gospodarzem rozgrywek będzie Hotel Milenium – główny sponsor turnieju, a honorowym patronatem turniej objął prezydent miasta Tadeusz Krzakowski. Rozgrywki toczyć się będą przez dwa dni - 22 i 23 kwietnia.

W scrabblowych potyczkach mogą wziąć udział nawet początkujący zawodnicy. Specyficzna formuła turnieju pozwoli graczom mniej doświadczonym na grę ze scrabblistami o podobnych umiejętnościach. Oprócz Pucharu Polski w trakcie dwudniowych zmagań wyłoniony zostanie również Mistrz Ziemi Legnickiej. Do turnieju zapisać się można drogą internetową.


Comments

1234567890
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.