Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Author: Kasia_
Creation date: 20 April 2017, 22:47 All comments: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura. W nadchodzący weekend na dużym ekranie pojawią się bardzo ciekawe tytuły. Jeśli nie masz pomysłu na spędzenie weekendu – wyjście do kina może być dobrym wyborem.

MAŁŻEŃSKIE PORACHUNKI

piątek, godz. 17.00

sobota, godz. 17.00

Film to duńska produkcja, ale w obsadzie będziemy mieli okazję zobaczyć m.in. Marcina Dorocińskiego. Jest to obraz z pogranicza komedii i kryminału, podczas seansu czeka nas więc spora dawka wysublimowanego humoru. Głównymi bohaterami są dwaj mężczyźni, którzy mają dość małżeńskiego życia i z chęcią znów zostaliby singlami. W celu realizacji planu wynajmują płatnego zabójcę, bowiem dochodzą do wniosku, że po wielu latach małżeństwa rozwód będzie ich zbyt drogo kosztował. Nie doceniają jednak sprytu i przebiegłości swoich kobiet – bardzo szybko okazuje się, że to mężczyźni muszą drżeć o własne życie.

WSZYSTKO ALBO NIC

piątek, godz. 19.00

sobota, godz. 19.00

Komedia romantyczna, idealna na wieczór we dwoje. Prześmieszna historia o relacjach damsko-męskich, w ciekawy i zabawny sposób poruszająca wątki dla dorosłych. Na ekranie nie zabraknie uczuciowych zawirowań oraz romantycznych chwil. Całość sprowadza się do jednej puenty: miłość to same kłopoty, ale… kto chciałby bez niej żyć?

ZAJĄC MAX RATUJE WIELKANOC

sobota, godz. 15.00

Któż nie chciałby poznać tajemnicy magicznych mocy Wielkanocnego Zajączka? Niepokorny Max będzie miał ku temu okazję. W wyniku przypadku trafia do Wielkanocnej Krainy – wyjątkowego miejsca, w którym zatrzymał się czas. To właśnie tam ukryto Złotą Pisankę, która odpowiedzialna jest za magiczne moce wielkanocnych zajączków. Główny bohater przeżyje na wyspie moc niezwykłych przygód, które z pewnością zachwycą małych widzów.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.