Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Kto wystąpi na chojnowskim Rynku w majowy weekend?

Author: admin
Creation date: 20 April 2017, 15:05 All comments: 0


Kto wystąpi na chojnowskim Rynku w majowy weekend?

Przed nami wyjątkowo długa majówka; warto ją dobrze wykorzystać. Osoby, które pierwsze dni maja spędzą w Chojnowie będą miały okazję nieco rozerwać się podczas festynu na Rynku.

2 maja na chojnowskim Rynku odbędzie się "festyn majowy", w ramach którego będziemy mogli posłuchać występu dwóch zespołów muzycznych: Polish Fiction i Photony.

Photony to zespół z Legnicy, który w październiku mogliśmy usłyszeć w Domu Kultury podczas koncertu charytatywnego dla Laury. Jak piszą o sobie - Kompilacja energii męskiej części zespołu z nutą kobiecej delikatności tworzy niezwykle elektryczny ładunek emocjonalny, muzyczny obraz, obok którego nie można przejść obojętnie. W skład zespołu wchodzą: Jurek Delwo, Sławek Szudrowicz, Adam Rorat, Bartosz Woźniak oraz Michalina Maruniak.

Chojnowskiego zespołu Polish Fiction chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ich występy mogliśmy podziwiać m.in. podczas koncertów w Jubilatce, jak i podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak piszą o sobie - Gramy muzykę punk rockową, lecz w naszej twórczości usłyszeć też można reggae, nową fale i nawet hard rock. W skład zespołu wchodzą Darek Czarnecki, Zdzisław Teklik oraz Mateusz Sieniek.

W święto Konstytucji 3 maja centrum wydarzeń stanowić będzie obelisk przy ulicy Chmielnej, gdzie odbędzie się tradycyjne złożenie kwiatów. W godzinach popołudniowych zaplanowano koncert utworów Marka Grechuty w Domu Schrama.

Tak prezentują się wstępne plany. O szczegółach "chojnowskiej majówki" będziemy jeszcze informować.Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.