Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Przed nami czwarte urodziny Mrówki [WYNIKI KONKURSU]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 28 kwiecień 2017, 10:00


Przed nami czwarte urodziny Mrówki [WYNIKI KONKURSU]

Tradycyjnie w ostatni weekend kwietnia market budowlany PSB-Mrówka zaprasza wszystkich mieszkańców ziemi chojnowskiej na swoje urodziny. Na klientów sklepu czekają dwa dni atrakcji, promocji i konkursów.

Początek świętowania już w piątek, 28 kwietnia, o godzinie 9:00. Urodziny potrwają do sobotniego popołudnia.

Robiąc w tych dniach zakupy w Mrówce, każdy z Was będzie mógł wziąć udział w konkursie na największy paragon godziny. Wystarczy, że po zakupach zarejestrujesz swój paragon. Co godzinę wybierany będzie dowód zapłaty o największej wartości - ich właściciele zdobędą szansę na cenne nagrody, m.in. sprzęt AGD, elektronarzędzia, pamięci przenośne, czy powerbanki.

Co więcej - wszystkie nagrodzone paragony godzin wezmą udział w konkursie na największy paragon dnia. Organizatorzy urodzin przygotowali dwie nagrody specjalne. W piątek, do osoby która zrobi największe zakupy powędruje 43-calowy telewizor LG; w sobotę natomiast kosiarka marki NAC.

W międzyczasie przez prowadzącego będą organizowane konkursy na najdłuższy paragon i najmniejszą wartość.

Organizatorzy urodzin zadbają również o kulinarne potrzeby klientów. Osoby robiące w tych dniach zakupy będą mogły liczyć na kupony do wykorzystania na stoisku grillowym. Swoje stoisko w piątek będzie miał również dystrybutor kawy Woseba, który już teraz zaprasza na degustację. Parking sklepu w tych dniach zapełnią stoiska wystawców, gdzie będzie można porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych firm, skorzystać z ich porad, czy zobaczyć prezentację konkretnych produktów.

Urodziny Mrówki to także masa atrakcji dla dzieci. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają dmuchane zjeżdżalnie, liczne konkursy, atrakcje i zabawy prowadzone przez profesjonalnego wodzireja.

Urodziny nie mogłyby obyć się bez tortu, który będzie stanowić poczęstunek dla klientów robiących zakupy w piątkowy poranek.

Reasumując - masa nagród, moc atrakcji. Warto w tych dniach odwiedzić Mrówkę!

Zachęcamy także do obejrzenia fotorelacji z zeszłorocznych urodzin Mrówki.

28 kwietnia to także pierwszy dzień obowiązywania promocji zawartej w kwietniowo-majowej gazetce Mrówki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


KONKURS

Tym razem do zdobycia jest:

Kamera sportowa Omega OMCDVR 230 - doskonały sprzęt dla osób uprawiających sporty ekstremalne. Rejestrator obrazu dzięki dodatkowym akcesoriom można w łatwy sposób zamontować m.in. na kasku, rowerze lub w samochodzie. Kamera jest wyposażona w wodoodporną obudowę, która umożliwia korzystanie z kamery podczas deszczu lub pod wodą.

By zdobyć szansę na główną nagrodę wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Jaki produkt z kwietniowo-majowej gazetki Mrówki budzi twoje największe zainteresowanie?

Odpowiedzi prosimy publikować w komentarzach pod konkursowym postem na naszym profilu na facebooku. Spośród uczestników konkursu wybierzmy jedną osobę do której powędruje główna nagroda. Zachęcamy także do udostępniania naszego konkursowego posta.

Odpowiedzi możecie przesyłać do 28 kwietnia do godziny 16:00. Nagrodę odebrać będzie można w sobotę w Mrówce.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację imienia i nazwiska na liście zwycięzców.

AKTUALIZACJA: WYNIKI KONKURSU

Za nami pierwszy dzień urodzin Mrówki. Stoiska, konkursy, zabawy... to wszystko czekało klientów w dniu dzisiejszym. Jeżeli nie zdołałeś przyjść, masz szansę odwiedzić Mrówkę jeszcze jutro!

Mamy nadzieję, że Mrówkę w dniu jutrzejszym odwiedzi Pani Emilia Czarnojan, która wygrała w organizowanym przez nas konkursie i tym samym zdobyła kamerę sportową Omega OMCDVR 230. Gratulujemy!