Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wandal zatrzymany na gorącym uczynku przez chojnowskich policjantów

Autor admin
Data utworzenia: 18 kwiecień 2017, 10:32 Wszystkich komentarzy: 0


Wandal zatrzymany na gorącym uczynku przez chojnowskich policjantów

57-letni mieszkaniec Chojnowa podejrzany o przestępstwa przeciwko mieniu trafił w ręce policji. Wartość strat jakich dokonał zatrzymany mężczyzna szacuje się na kwotę ponad 1 tys. złotych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- 15 kwietnia br. policjanci z Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie na podstawie przekazanych telefonicznie informacji przez jednego z mieszkańców Chojnowa na gorącym uczynku zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o zniszczenie karoserii pojazdu marki renault. 57-letni mężczyzna trafił prosto do policyjnego aresztu - informuje mł. asp. Iwona Król-Szymajda - Jak ustalili policjanci zatrzymany 57-latek na terenie miasta Chojnów dokonał uszkodzenia zaparkowanego na terenie miasta pojazdu marki renault. Mężczyzna poprzez m.in. kopanie zniszczył dwa lusterka samochodowe oraz dokonał uszkodzenia elementów karoserii. Straty jakich dokonał mężczyzna szacuje się na kwotę 1 tys. złotych.

Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że zatrzymany mężczyzna miał ponad 2 promile. Chojnowianin przyznał się w całości do przedstawionych mu zarzutów - za swoje czyny odpowie przed sądem.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.