Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

ALUMISTR - Balkon dla Ciebie

Author: Partnerstwo
Creation date: 22 June 2017, 09:35


ALUMISTR - Balkon dla Ciebie

Częścią twojego mieszkania jest balkon, ale nie używasz go?

Płacisz za bezużyteczne miejsce, które można wykorzystać?

Czy w Twoim mieszkaniu doświadczasz hałasu, kurzu z ulicy lub w domu masz osobę cierpiącą na alergię?

Nie lubisz stale sprzątać zanieczyszczeń od ptaków lub śmieci od sąsiadów i przechodniów?

Czy twój balkon jest w stanie awaryjnym?

Rozwiązaniem jest montaż oszklenia na balkon lub loggie lub całego systemu balustrady z oszkleniem.

Rodzajów oszklenia jest kilka. Można korzystać z systemu ramowego lub bezramowego. Oba systemu są łatwe w instalacji i utrzymaniu. Obsługa jest bardzo prosta.

Chcę oszklenie balkonowe, ale nie wiem, jak postępować

Przeszklenia balkonów wykonujemy po zakończeniu budowy i naprawy izolacji płyty balkonowej. Najlepiej jest, kiedy montaż odbywa się jednocześnie, chociaż do montażu oszklenia nie jest wymagane rusztowanie. Do instalacji wszystkich systemów nie jest konieczne pozwolenie na budowę. Potrzebne jest tylko zawiadomienie o zmianie używania balkonu, ponieważ system umożliwia demontaż.

Wybierz jeden z systemów oszklenia

System ramowy jest tańszy, bardziej wytrzymały i może być wyposażony w podwójną szybę. Stosowany jest głównie w miejscach, w których bardzo wieje. System powinien być stosowany jednolicie w całym domu mieszkaniowym a ilość skrzydeł przesuwnych powinna by taka sama. Pozwala to uniknąć potencjalnych problemów z pozwoleniem architektów miejskich i planowaniem urbanistycznym.

System bezramowy nie posiada widocznych ramek, więc nie zakłóca wyglądu domu. System jest bardzo elegancki, a utrzymanie bardzo proste.

Gdzie mogę zwrócić się o poradę i montaż takich systemów?

W internecie lub w materiałach promocyjnych na pewno znajdziesz najbliższego partnera lub certyfikowanego producenta takich systemów oszkleniowych. Oczywiście, wykonawcy chętnie złożą wizytę u Ciebie, żeby doradzić i bezpłatnie złożyć ofertę według wielkości i rodzaju Twojego balkonu i Twoich wyobrażeń.


Oszklenie balkonów może zaoszczędzić duże ilości energii.

Wynika to z badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Techniczny w Tammefors w Finalndii. Zaoszczędzenie może sięgać nawet do 10,7% całkowitych kosztów ogrzewania. Największy wpływ na wynik stanowi fakt, iż użytkownik czerpał powietrze do mieszkania z przeszklonego balkonu. Balkon tworzy osłonę przeciwwiatrową, a temperatura w pomieszkaniu wzrośnie dzięki temu aż do 10%

Wynik badania pokazuje, że korzystnie jest zaopatrzyć balkony w oszklenie, szczególnie w budynkach wielokondygnacyjnych z lat 60. i 70. Oprócz zmniejszenia kosztów wydawanych na ogrzewanie oszklenia zapewniają wysoki komfort użytkowania i znacznie redukują proces degradacji płyty balkonowej.

Kontakt:

tel. 792 033 288

tel. 507 103 491

www.alumistr.pl

www.centrum-famar.com.pl

Balkon pokazowy można zobaczyć przy ul. Władysława Łokietka 1a/1