Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Powiatowy Zespół Szkół ponownie wyróżniony Certyfikatem „Wiarygodna Szkoła”

Autor Kasia_
Data utworzenia: 07 kwiecień 2017, 17:15 Wszystkich komentarzy: 0


Powiatowy Zespół Szkół ponownie wyróżniony Certyfikatem „Wiarygodna Szkoła”

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie kolejny raz został wyróżniony prestiżowym certyfikatem i uzyskał tytuł „Wiarygodnej Szkoły”. Jest to formalny dowód na to, że szkoła ta może pochwalić się bardzo bogatą ofertą, posiada ciekawą bazę dydaktyczną, a nauczanie w niej stoi na wysokim poziomie, charakteryzując się innowacyjnością, solidnością i rzetelnością.

Certyfikat „Wiarygodna Szkoła” poświadcza wysoki poziom merytoryczny nauczania w danej placówce oraz daje gwarancję, że szkoła jest godna zaufania, a jej oferta wyróżnia się na rynku edukacyjnym. Wiarygodna Szkoła to taka, w której spełnione są wszystkie standardy. Cały projekt wspiera i promuje właściwą edukację, w której liczy się przede wszystkim dobro i osiągnięcia uczniów.

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie został wyróżniony tym prestiżowym tytułem, co daje pewność, że jest to szkoła godna zaufania i wyróżniająca się w okolicy bogatą ofertą edukacyjną.

Bez wątpienia tytuł „Wiarygodnej Szkoły” może być dla gimnazjalistów drogowskazem podczas wybierania szkoły średniej.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.