Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Wiosenna promocja na domki w zabudowie szeregowej. Poznaj szczegóły inwestycji

Author: Partnerstwo
Creation date: 13 April 2017, 19:31


Wiosenna promocja na domki w zabudowie szeregowej. Poznaj szczegóły inwestycji

Firma D.S. Dariusz Sywak zachęca do zapoznania się z wiosenną ofertą nowoczesnych domków jednorodzinnych w Chojnowie z pełnym zagospodarowaniem terenu. Budynek wykonany został w energooszczędnej i ekologicznej technologii keramzytowej. To nie pierwsza tego typu inwestycja tej firmy na terenie Chojnowa. Dowiedz się dlaczego przyszłość należy do keramzytu i dlaczego warto postawić na firmę, która zajmuje się niemal wszystkim co jest związane z budową domu - od projektu aż po roboty wykończeniowe.


Wiosenna promocja na domki w zabudowie szeregowej

Zachęcamy do skorzystania z wiosennej promocji. Firma D.S. Dariusz Sywak ma do zaoferowania nowoczesne energooszczędne domki jednorodzinne w Chojnowie z pełnym zagospodarowaniem terenu.

Budynki w zabudowie szeregowej (z możliwością lokalizacji usług), o powierzchni użytkowej 131,1 m², są wykonane w energooszczędnej i ekologicznej technologii keramzytowej, która charakteryzuje się wysoką izolacyjnością akustyczną i doskonałymi parametrami cieplnymi. Keramzyt jest materiałem niepalnym, obojętnym chemicznie, odpornym na wodę oraz działanie pleśni i grzybów.

Powierzchnia użytkowa wynosi 131,1 m². Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji poddasza na stropie żelbetowym co daje dodatkowe 56,3 m² powierzchni!

Warto się pośpieszyć, ponieważ chętnych nie brakuje, o czym może świadczyć inwestycja na ulicy Królowej Jadwigi, gdzie na sprzedaż zostało już tylko jedno mieszkanie!

Zapraszamy do kontaktu:

Paweł Kopyra (Fenix Nieruchomości)
tel. (+48) 53 53 727 53
p.kopyra@fenix.nieruchomosci.plWkrótce kolejna inwestycja w Chojnowie

Jeszcze w tym roku firma D.S Dariusz Sywak rusza z kolejną dużą inwestycją na terenie Chojnowa!

Tym razem nowa kamienica wielorodzinna powstanie przy ulicy Legnickiej

Warto zaznaczyć, że miejsce w którym powstanie kamienica objęte jest ścisłym nadzorem konserwatorskim. Wygląd budynku, podobnie jak kamienica przy ulicy Dąbrowskiego, będzie nawiązywać do architektury znajdującej się w tym rejonie miasta.

W nowej kamienicy zaplanowano 20 mieszkań, zarówno dwupoziomowych jak i jednopoziomowych, składających się od 2 do 4 pokoi w przedziale 40-70 m².

Dla wygody mieszkańców przewidziano także garaż oraz windę.


Współpraca z samorządem - korzystają na tym wszyscy mieszkańcy Chojnowa

Na współpracy firmy D.S Dariusz Sywak z Burmistrzem Miasta Chojnowa oraz Wydziałem Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska korzystają zarówno obie strony jak i wszyscy mieszkańcy naszego miasta.

Celem firmy jest zagospodarowanie niezabudowanych obszarów miejskich, oraz doprowadzenie do ożywienia, poprawy funkcjonalności, estetyki, wygody użytkowania i jakości życia w rewitalizowanych przestrzeniach na terenie naszego miasta. Wszystkie inwestycje prowadzone na terenie Chojnowa należy uznać za owoc współpracy z lokalnym samorządem.

Inwestycje firmy D.S. Dariusz Sywak to nie tylko zagospodarowywanie niezabudowanych obszarów w centrum miasta - to także wykorzystywanie terenów wokół Chojnowa. To dzięki budowie nowych domów powstała w Chojnowie ulica generała Władysława Andersa. Efektem owocnej współpracy są gwarancje Urzędu Miejskiego dotyczące budowy dróg oraz montowania oświetlenia w miejscach gdzie prowadzone są inwestycje firmy.

Przykładem pozytywnych skutków współpracy jest ulica Rejtana, która do niedawna stanowiła jedyny nieutwardzony fragment w historycznym centrum miasta. Obecnie miejsce to zmieniło się nie do poznania, nowa brukowa nawierzchnia idealnie komponuje się zarówno ze starą zabudową w tym miejscu, jak i nową inwestycją firmy D.S. Dariusz Sywak.

Już niedługo pod swój dom po utwardzonej i oświetlonej drodze będą mogli dojechać także mieszkańcy ulicy Andersa. W chwili obecnej miasto czeka na zagospodarowanie tego miejsca. Co więcej - firma D.S. Dariusz Sywak planuje budowę kolejnych kamienic wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi, która w przyszłości również ma zostać wyremontowana przez miasto. Dzięki tej inwestycji, nieco zapomniany rejon w samym sercu miasta odzyska swój dawny blask.

Inwestycjami firmy D.S. Dariusz Sywak i korzyściami z tego płynącymi zainteresowały się już sąsiednie samorządy, m.in. ze Złotoryi czy Chocianowa. Liczne inwestycje w naszym mieście to przykład lokalnego patriotyzmu. Nowe budynki wzbogacają nasze miasto, a także przyciągają młodych ludzi, którzy, zamiast wyjeżdżać z Chojnowa, zostają tutaj.


D.S. Dariusz Sywak to filar chojnowskich inwestycji deweloperskich

Firma D.S. Dariusz Sywak już od wielu lat zajmuje się wykonawstwem obiektów budowlanych realizując bryłę budynku z wykorzystaniem wielkowymiarowych elementów prefabrykowanych o wysokości pełnej kondygnacji. Budują zarówno domy jednorodzinne, wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz budynki wielorodzinne. Doświadczenie w branży owocuje nowoczesnymi, ekologicznymi i energooszczędnymi rozwiązaniami.

Przyszłość należy do keramzytu. Technologia ta pozwala na znaczne oszczędności finansowe przy wznoszeniu budynku oraz w czasie użytkowania. Klienci firmy zdążyli już się przekonać o finansowych korzyściach jakie daje keramzyt - przekonaj się i ty!

Warto w tym miejscu wspomnieć o "keramzytowych" inwestycjach w Chojnowie. Pierwszym tego typu projektem była kamienica przy ulicy Jana Długosza. Kilka miesięcy później rozpoczęła się budowa wielorodzinnego budynku przy ulicy Kościuszki, składającego się z 16 komfortowych mieszkań. W tym samym czasie zaczęto wznoszenie kamienicy przy ulicy Rejtana, która jak już wcześniej wspominaliśmy całkowicie odmieniła ten rejon miasta. Jedną z ostatnich dużych inwestycji była nowa kamienica przy ulicy Dąbrowskiego, która idealnie wpasowana została w istnieją tam od przeszło 100 lat zabudowę.

Firma D.S. Dariusz Sywak to także budownictwo domków jednorodzinnych z wykorzystaniem pełnogabarytowych elementów prefabrykowanych. Za przykład warto podać inwestycję przy obecnej ulicy Andersa, gdzie wykonano już osiem domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Firma oferuje również realizację obiektów w technologii tradycyjnej. Dzięki doświadczeniu i wykwalifikowanej załodze są w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki elastyczności służą pomocną dłonią na każdym etapie realizacji inwestycji - Wychodzimy naprzeciw klientom - to on ma dla nas zawsze ostatnie zdanie dotyczące wszelkich rozwiązań.

Inwestor zapewnia wszelką pomoc w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowania inwestycji, informację w zakresie dopłat do kredytów na budowę domów energooszczędnych z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, profesjonalną pomoc związaną z przygotowaniem inwestycji, doradztwo techniczne, możliwość wykonania indywidualnego projektu optymalnie dopasowanego do potrzeb przyszłych mieszkańców, kompleksową i terminową realizację, profesjonalny nadzór autorski projektanta i kierownika budowy, dogodne warunki rozliczeń oraz organizację uroczystego otwarcia.

Podsumowując - klient nie musi martwić się niczym, co jest związane z jego inwestycją.


Zobacz na co możesz liczyć korzystając z wiosennej promocji

Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 131,1 m². Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji poddasza na stropie żelbetowym co daje dodatkowe 56,3 m² powierzchni!

Układ funkcjonalny obejmuje:

- parter: garaż, wiatrołap, hol, garderoba oraz pomieszczenie techniczno-gospodarcze,
- piętro: trzy sypialnie, pokój dzienny z wyjściem na taras, kuchnia z jadalnią, korytarz oraz łazienka z WC,
- oraz poddasze do ewentualnej adaptacji: wylane posadzki, wyciągnięte media, schody żelbetowe.

W stanie deweloperskim oferowane są:

- kocioł kondensacyjny z zasobnikiem wody,
- ogrzewanie podłogowe,
- okna PCV,
- drzwi wejściowe,
- bramę garażową,
- parapety zewnętrzne i wewnętrzne,
- dachówkę ceramiczną,
- orynnowanie PCV,
- wewnętrzne tynki gipsowe zatarte na gładko,
- docieplenie zewnętrzne styropianem 18 cm, wykończone tynkiem sylikonowo-silikatowym,
- instalacje: elektryczną, centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody, kanalizacyjną i gazową,
- działkę budowlaną o powierzchni 370 m²,
- zagospodarowanie terenu, czyli: wybrukowanie podwórka kostką typu polbruk w kolorze szaro-grafitowym, taras, ogrodzenie działki z paneli ogrodzeniowych.

Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej. Inwestor zapewnia utwardzony dojazd, dogodną lokalizację, cichą i spokojną okolicę oraz piękne widoki na panoramę miasta.

Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz" - cena do uzgodnienia.

PRZY ZAKUPIE KUPUJĄCY ZWOLNIONY JEST Z OPŁATY PCC U NOTARIUSZA (2% ceny transakcyjnej)!

Kontakt

Firma cały czas przyjmuje nowe zlecenia, pomaga, doradza przy wszystkich sprawach związanych z budową. Bezpłatnie pomaga w ocenie zdolności kredytowej, porównując oferty 20 banków wybieramy tą najlepszą. Pomaga wypełnić skomplikowane formularze bankowe oraz oferuje profesjonalnie wsparcie na każdym etapie wnioskowania o kredyt hipoteczny.


Inwestor
Dariusz Sywak

tel. (+48) 888 651 398
info@domzkeramzytu.pl

Kredyty
Danuta Marciniszyn

tel. (+48) 788 318 564


Sprzedaż
Paweł Kopyra
Fenix Nieruchomości
tel. (+48) 53 53 727 53
p.kopyra@fenix.nieruchomosci.pl

Dom z Keramzytu - PHU "D.S." Dariusz Sywak na Facebooku

www.domzkeramzytu.pl


Galeria

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją obrazującą postęp prac w wyżej omawianej inwestycji