Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

"Kiedy ktoś napotka kogoś, kto buszuje w zbożu..."

Autor admin
Data utworzenia: 05 kwiecień 2017, 10:47 Wszystkich komentarzy: 1


"Kiedy ktoś napotka kogoś, kto buszuje w zbożu..."

Teatr LO po raz kolejny zaprosił chojnowian do auli przy ulicy Poźniaków. Tym razem każdy z nas miał okazję obejrzeć premierę spektaklu "Buszujący w zbożu".

Widowisko teatralne powstało na podstawie powieści o tym samym tytule (org. The Catcher in the Rye), autorstwa amerykańskiego pisarza J.D. Salingera.

Głównym bohaterem powieści jest Holden Caufield, szesnastoletni uczeń, który ucieka ze swojej szkoły nie mogąc znieść otaczającej go głupoty, podłości i zakłamania. Zanim powrócił do domu, przez kilka dni "buszował" po Nowym Jorku. Książka opowiada o problemach, z jakimi borykają się nastolatkowie przechodzący burzliwy okres dojrzewania.

W spektaklu przygotowanym przez koło teatralne Liceum Ogólnokształcącego, działające pod kierunkiem Barbary Homętowskiej, w główną rolę wcielił się Kacper Such. Na scenie towarzyszyli mu: Weronika Godecka, Sylwia Uszulak, Maunela Baran, Oliwia Dziurbiel, Aleksandra Najda oraz Karolina Brylak.

Premiera spektaklu spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony publiczności. Aulę przy ulicy Poźniaków zapełnili zarówno uczniowie jak i osoby spoza szkoły, spragnieni teatralnych wrażeń.

Komentarze

Ten chłopaczek z komicznym blond-loczkiem ma logo JP wytatuowane na ręce? XD
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.