Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chojnowskie firmy zasługują na bezpłatną promocję w sieci

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 30 kwiecień 2017, 13:46


Chojnowskie firmy zasługują na bezpłatną promocję w sieci

Żyjemy w czasach, w których firma bez swojej strony internetowej czy profilów w serwisach społecznościowych pozostaje niemal niezauważalna. Internet w ciągu ostatnich lat zmienił całkowicie oblicze działalności handlowej; globalna sieć dzięki swoim ogromnym możliwościom stała się skutecznym środkiem oddziaływania na odbiorcę - chcąc rozwinąć biznes w regionie nie możesz jej lekceważyć. By zaistnieć w sieci wcale nie trzeba być jednak ekspertem w tej dziedzinie, co więcej, możesz to zrobić bezpłatnie!

Internet daje Ci m.in. możliwość komunikacji z nowymi klientami, reklamy swojej działalności czy poprawy wizerunku. Wielu twoich potencjalnych klientów szuka informacji właśnie w sieci - jeśli nie zaprezentujesz się w tym miejscu, możesz ich stracić. Dzięki profesjonalnej stronie internetowej możesz podnieść swoją wiarygodność w oczach klienta - internet jest bowiem doskonałym narzędziem do kreowania wizerunku.

Coraz większą rolę w reklamie odgrywają serwisy społecznościowe. Dzięki szczegółowym profilom możesz wycelować z reklamą w konkretną grupę osób, którą chcesz pozyskać jako swoich klientów. Reklamując się w takim miejscu zdobywasz szansę na zaangażowanie użytkowników serwisu, m.in. poprzez organizację konkursów z nagrodami. Profil w większości serwisów społecznościowych to rzecz całkowicie darmowa.

Pomocną dłoń do przedsiębiorców wyciągają także działające w internecie katalogi branżowe, które ułatwiają zarówno prezentację firmom swojego profilu w internecie jak i poszukiwanie informacji o firmach przez potencjalnych klientów i przyszłych kontrahentów. Dzięki rejestracji w takim katalogu możesz publicznie prezentować swoją ofertę, zaprezentować firmę a także otrzymywać zapytania od klientów, informować o prowadzonych rekrutacjach czy szukać pracy lub obserwować oferty innych firm. Możliwości jakie oferują katalogi branżowe są bardzo szerokie - twój profil w takim miejscu może zastąpić stronę internetową.

Jednym z takich ogólnopolskich katalogów, który swoją działalność rozpoczął właśnie w naszym mieście jest "Rozwiń Biznes" - rejestracja tam jest całkowicie bezpłatna!

Wszystko co potrzebujesz w zasięgu twojego wzroku - potrzebny Ci tylko dostęp do internetu :)


Katalog branżowy Rozwiń Biznes ofertę prezentacji kieruje do osób, które chcą:

Aby firma oraz oferty skierowane do rynku były wyszukiwane w sieci,

Zwiększyć sprzedaż poprzez promowanie w sieci aktualnych ofert firmy lub sklepu internetowego,

Zatrudnić nowych pracowników lub zaprosić kontrahentów do współpracy,

Uzyskać polecenia zaprzyjaźnionych firm, w celu umocnienia wizerunku firmy w sieci,

Zrealizować inne potrzeby związane z rozwojem firmy.

Katalog branżowy Rozwiń Biznes to miejsce do prezentacji i komunikacji firm, zarówno z klientami z rynku lokalnego jak i sieci. Ofertę prezentacji na portalu rozwinbiznes.com.pl kierujemy do firm i instytucji z całej Polski. Użytkownikami portalu są również osoby prywatne, zainteresowane śledzeniem, korzystaniem, polecaniem oraz promowaniem firm i ofert w mediach społecznościowych. Zarejestrowane firmy mają wszelkie uprawnienia użytkowników oraz dodatkowo możliwość dodawania wpisów firm i ofert, umieszczania reklam oraz promocji.

Katalog branżowy umożliwia Państwu bezpłatną prezentację firmy i bieżących ofert w gronie podmiotów gospodarczych ze swojego regionu, w celu dotarcia z informacją do potencjalnych klientów. Zarejestrowana firma w każdej chwili może aktualizować dane o sobie i swojej ofercie, a także zmieniać reklamy i oferty promocyjne. Zarejestrowani użytkownicy mogą polecać zaprzyjaźnione firmy, wysyłać zapytania o oferty oraz obserwować interesujące oferty, otrzymując powiadomienia na maila.

Do końca kwietnia planujemy zakończyć testowanie serwisu, udostępnić Państwu pełną funkcjonalność serwisu i rozpocząć intensywną promocję w sieci, portalach regionalnych i na produktach kolportowanych przez firmę. Firmy promowane będą również na facebookowym profilu katalogu Rozwiń Biznes.

W chwili obecnej nawiązaliśmy już współpracę z urzędami miast i gmin. Docelowo promocję serwisu będziemy realizować wszędzie, gdzie tylko będzie to możliwe, aby umożliwić kontrahentom znalezienie Państwa firmy i oferty.

Rejestrując się nic nie tracisz - możesz jedynie zyskać!

rozwinbiznes.com.pl

Zapraszamy także do polubienia naszego facebookowego profilu. Śledź publikowane przez nas newsy na:

facebook.com/katalogrozwinbiznes