Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 31 marzec 2017, 07:05 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Weekend zbliża się wielkimi krokami. Czas wolny warto będzie spędzić przed dużym ekranem z rodziną lub przyjaciółmi. Co na najbliższe dni zaplanowało chojnowskie Kino Kultura? Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem.

WIELKI MUR

piątek, godz. 17.00

sobota, godz. 17.00

Przygodowy film akcji w reżyserii Yimou Zhang. W rolach głównych zobaczymy m.in. Matta Damona, Pedro Pascala i Willema Dafoe. Produkcja z całą pewnością jest solidną dawką emocji. Fabuła filmu skupia się na próbach stworzenia ostatniego bastionu dla ludzkości w jednej z najpopularniejszych budowli na świecie – Murze Chińskim. Zadania podejmuje się elitarna jednostka do spraw specjalnych.

POKOT

piątek, godz. 19.00

sobota, godz. 19.00

Głośny w ostatnim czasie polski film w reżyserii Agnieszki Holland. Scenariusz do filmu powstał na podstawie najnowszej powieści Olgi Tokarczuk pt. Prowadź swój pług przez kości umarłych. Główną bohaterką jest Janina Duszejko – mieszkająca w Sudetach astrolożka i wegetarianka. Pewnej mroźnej zimowej nocy w pobliskim lesie znajduje ciało sąsiada, który był kłusownikiem. Dochodzenie policji nie przynosi zbyt owocnych efektów, bowiem jedyne ślady, jakie znajdują się na miejscu zbrodni, to ślady dzikiej zwierzyny. Bohaterka postanawia więc na własną rękę dowiedzieć się, co tam się wydarzyło. Film trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.