Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zasmakuj Świąt w Delikatesach Mięsnych!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 07 kwiecień 2017, 10:02


Zasmakuj Świąt w Delikatesach Mięsnych!

6 i 7 kwietnia Delikatesy Mięsne znajdujące się w pasażu Bazzar zapraszają na wyjątkową degustację najlepszych, tradycyjnych wyrobów wędliniarskich. Delikatne szynki, soczyste kiełbasy, aromatyczne schaby oraz klasyczne wędzonki podawane zarówno na zimno, jak i na gorąco, to tylko niektóre przysmaki, które będzie można skosztować za darmo. Dzięki możliwości wcześniejszego spróbowania wszystkich tych specjałów klienci zyskają pewność, iż na ich wielkanocnych stołach zagoszczą jedynie sprawdzone, najwyższej jakości produkty.


Każdy, kto w dniach 6 i 7 kwietnia odwiedzi Delikatesy, może liczyć także na dodatkowe atrakcje. Osoby, które dokonają zakupów za minimum 50 zł, będą mogły wziąć udział w loterii. Do wygrania przewidzianych jest wiele ciekawych nagród, między innymi: MAŁE AGD ZNANYCH MAREK (suszarki, patelnie, noże, itp.) ORAZ BONY NA ZAKUPY. Co warto podkreślić, w loterii nie będzie żadnych przegranych, ponieważ za każdy los przewidziana jest nagroda!


Pracownicy Delikatesów Mięsnych zadbają oczywiście również o swoich najmłodszych gości. Maluchy spodziewać się mogą słodkich upominków oraz kolorowych balonów. Żeby jeszcze bardziej umilić i ułatwić swoim klientom przedświąteczne zakupy, przygotowane zostaną inspirujące przepisy na wielkanocne potrawy, których głównym składnikiem będą sztandarowe produkty z asortymentu sklepu. Jak co dzień będzie można liczyć także na miłą i przyjazną atmosferę oraz fachową poradę i obsługę ze strony załogi Delikatesów.

Przygotuj z nami pyszne Święta!


Pasaż Bazzar

Delikatesy Mięsne

ul. Kolejowa 3 (naprzeciwko Biedronki)

Chojnów

www.facebook.com/pasazbazzar/