Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Na zachodzie ponad 50 procent małych firm korzysta z tego typu rozwiązań...

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 03 kwiecień 2017, 19:07 Wszystkich komentarzy: 0


Na zachodzie ponad 50 procent małych firm korzysta z tego typu rozwiązań...

Raporty i wyniki badań wciąż jasno wskazują, że znaczny odsetek małych firm w Polsce zarządza swoją dokumentacją i przepływem informacji w sposób całkowicie analogowy. Informatyzacja wśród małych i średnich firm goni Zachód, jednak nadal jest w tym zakresie sporo do zrobienia. Popularyzacja i coraz większa dostępność specjalistycznego oprogramowania może pomóc polskim przedsiębiorstwom uzyskać zupełnie nową jakość zarządzania. Wystarczy sięgnąć po odpowiednie rozwiązania.

Jeśli chcesz odzyskać kontrolę nad dokumentami i informacją, to rozwiązanie jest dla Ciebie

Zmiana z tradycyjnego, analogowego obiegu dokumentów w firmie na nowoczesny, elektroniczny jest nieunikniona, jeśli tylko chcemy, aby procesy generowania, przepływu i archiwizacji dokumentów przebiegały w naszej firmie naprawdę sprawnie, szybko i w sposób absolutnie uporządkowany. Pełna informatyzacja tego typu procesów to kwestia czasu, bowiem sfera ta stanowi doskonały obszar możliwości poprawy jakości pracy, wydajności oraz efektywności działalności firmy. Wszystko to z kolei może znacząco wpływać na konkurencyjność organizacji na rynku.

Zastanawiasz się, czy rozwiązania w postaci elektronicznego systemu obiegu dokumentów są dla Ciebie? Przecież w Twojej małej firmie nie jest tego aż tak dużo. Czyżby? Zastanów się nad faktyczną ilością generowanych w Twojej firmie dokumentów. Pomyśl ile czasu zajmuje ich prawidłowy obieg oraz późniejsza archiwizacja. Jeśli chcesz odzyskać pełną kontrolę nad tymi procesami, chcesz porządku i systematyczności w obiegu każdego rodzaju dokumentacji firmowej, elektroniczny system zarządzania dokumentami jest właśnie dla Ciebie, niezależnie od branży w jakiej działasz oraz wielkości Twojej firmy.

Co możesz zyskać, decydując się na rozwiązanie w postaci elektronicznego systemu obiegu dokumentów?

Elektroniczny obieg dokumentów w Twojej firmie to przede wszystkim:

  1. Niższy koszt prowadzenia działalności.
  2. Większa sprawność w realizacji procesów biznesowych.
  3. Pełna automatyzacja obiegu dokumentów.
  4. Pełna kontrola nad obiegiem dokumentów.
  5. Szybki i bieżący dostęp do kluczowych i niezbędnych informacji i dokumentów.
  6. Doskonała ochrona zasobów informacyjnych.
  7. Archiwum z funkcją wygodnego przeglądania dokumentacji.

Chcesz poznać więcej korzyści z elektronicznego systemu dokumentów? Wejdź na http://innbusiness.pl/ i dołącz do najlepszych!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.