Czarni II Rokitki tryumfowali na własnej murawie

Autor Kasia_
Data utworzenia: 20 marzec 2017, 15:48 Wszystkich komentarzy: 0

W niedzielne deszczowe popołudnie rezerwy Czarnych Rokitek na własnym boisku podejmowały zespół Zjednoczonych Snowidza. Czarni pokazali na co ich stać i nie pozostawili gościom żadnych złudzeń.

Pierwszy celny strzał padł w 33’, kolejny w 35. Oba autorstwa Nikosa Pavlou. Do końca pierwszej połowy meczu wynik został podwojony za sprawą celnych strzałów oddanych przez Kacpra Jańca (37’) i Piotra Romaniaka (45’). Po pierwszej połowie zawodnicy schodzili do szatni z wynikiem 4:0 dla gospodarzy.

W drugiej części spotkania kropkę nad i postawili Krystian Mokrogulski oraz Natan Sieroń, którzy oddali celne strzały na bramkę przeciwników kolejno w 47’ i 80’ meczu.

Po tym zwycięstwie Czarni mają na swoim koncie 15 punktów i plasują się na 11 pozycji w ligowej tabeli.

Czarni II Rokitki zaprezentowali się w składzie: Żymańczyk, Janiec, Kozubski, Migała, Mokrogulski, Pavlou, Pavlou, Romaniak, Różana, Szlapiński, Wojak. Na murawie pojawili się również: Bekacz, Gronostal, Kozak, Liśkiewicz i Sieroń. Do dyspozycji trenera pozostawał Podziewski.

CZARNI II ROKITKI 6:0 ZJEDNOCZENI SNOWIDZA