Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

III Biesiada Retrofutbolistów Chojnowa

Autor Stow. Retrofutbolistów
Data utworzenia: 14 marzec 2017, 14:38 Wszystkich komentarzy: 4


III Biesiada Retrofutbolistów Chojnowa

20.05.2017 r. odbędzie się III Biesiada Retrofutbolistów Chojnowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych retofutbolistów do biesiadowania w Domu Schrama o godzinie 17:00.

Zaproszenia w cenie 60 PLN do nabycia pod numerem telefonu: 513 319 100 (P. Jóźwiak).

Zapewniamy niezapomniane atrakcje oraz wiele niespodzianek, a także wspaniałą kuchnię i dobre piwo. Gwarantem dobrej zabawy jest jak zwykle "wielki prezes w sprawach piłkarskich nigdy nieomylny" Pan Ryszard Kwiatowski.

Biesiady Retrofutbolistów Chojnowa stają się tradycją i mamy nadzieję, że liczne przybycie utwierdzi nas w przekonaniu co do kultywowania spotkań i wspomnień retrofutbolistów Chojnowa.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd Stowarzyszenia Retrofutbolistów Chojnowa


Bogdan Jóźwiak
Eugeniusz Krzywiecki
Andrzej Mytkowski

Komentarze

Do Jóźwiaka. Za Pana kadencji klub popada w dlugi. 14tys dlugu tego nie bylo od kilku lat. Serkiesa Kaczynski wygasi niedlugo a pan zrezyzygnuje a my fanatyczni kibice chojnowianki zostanie my z dlugami.Jozwiak do dymisji. Serkies J co ty na dlugi? Jozwiaka metody chyba znasz. On juz kiedys byl. Cymbala Kochanek pamietacie co z nimi bylo?
zgłoś komentarz
,,Wielki prezes"ma nazwisko Kwiatowski a nie Kwiatkowski ?
zgłoś komentarz
Panie Prezesie Jóźwiak może zamiast wydawać kasę na imprezę (bo podobno to Pan ją sponsoruje oraz Pana koledzy) spłaci Pan długi Klubu które to Pan spowodował przez nieumiejętne gospodarowanie publicznymi pieniędzmi a na to jest nawet paragraf
Zachęcam też do przeczytania mojego starego wisu
zgłoś komentarz
Wpis po zebraniu KS Chojnowianka
Witam. Po tych informacjach finansowych krew mi się zmroziła jeżeli w 2016 roku było kasy 109.982 zł i jest 14.000 zł długo to oznacza że Prezes i Zarząd wydał razem 123.982 zł a na ten rok jest 88.000 zł i jeszcze należy oddać dług 14.000 zł czyli zostanie 74.000 zł na cały rok to oznacza że będzie o 49.982 zł miej niż wydano w 2016 roku, oznacza to że w połowie roku Nasz Klub będzie musiał ogłosić UPADŁOŚĆ bo braknie kasy. Ale jeśli PREZES zatrudnia trenera na którego rocznie się wykłada ponad 40.000 zł z klubowej kasy to Panie Prezesie straty powinien Pan pokryć z własnej kasy, bo to Pan prowadzi Klub do upadłości przez niegospodarne wydawanie pieniędzy publicznych. Dziwi mnie fakt, że Burmistrz który daję publiczną kasę pozwala na taką niegospodarność. Przecież złe gospodarowanie publiczną kasą jest nawet karalne.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform