Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Organizatorzy Charytatywnej Gali Bokserskiej dziękują wszystkim ludziom o wielkim sercu

Autor admin
Data utworzenia: 14 marzec 2017, 11:00 Wszystkich komentarzy: 0


Organizatorzy Charytatywnej Gali Bokserskiej dziękują wszystkim ludziom o wielkim sercu

Minął już tydzień od organizowanej przez klub Champion Chojnów Powiat Legnicki Charytatywnej Gali Bokserskiej, której celem była zbiórka pieniędzy na rzecz chorej na nowotwór Marty Bodniewicz. Przyszedł czas na podsumowanie, podziękowania i przekazanie zebranych środków dla bohaterki gali.

- To już trzecie dziecko, któremu pomagamy - zaznacza trener Arkadiusz Lewandowski - Udaje nam się to, dzięki wsparciu ludzi z dobrym sercem. Bez miejscowych biznesmenów nic byśmy nie zrobili. Chciałbym z tego miejsca podziękować prezesowi klubu Bartoszowi Nowakowi, wiceprezesowi Januszowi Czapskiemu oraz nauczycielkom ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Budziwojowie - Ewelinie Karpiak, Malwinie Stal i Małgorzacie Romaniak - bez ich pomocy nie udałoby się zorganizować takiej imprezy.

Sukces finansowy to zasługa dużej rzeszy osób - zarówno ludzi zebranych tego dnia na gali, którzy wpłacali pieniądze do skarbonek, jak i osób, które kupiły przedmioty przekazane na licytacje - Miło wiedzieć, że mieszka się w mieście, w którym los dzieci chorych nie jest obojętny - dodaje trener Lewandowski.

Szczególne podziękowania organizatorzy kierują w stronę pana Adama Galstyana z firmy Multi Group, który łącznie w licytacjach i nie tylko przekazał na rzecz Marty kwotę 10 tysięcy złotych! To naprawdę piękny gest.


Łącznie udało się zebrać ponad 18 tysięcy złotych. Kwota ta w całości trafiła do Marty i zostanie przeznaczona na leczenie, rehabilitację i protezę kończyny. Wczoraj mieliśmy okazję odwiedzić bohaterkę gali i osobiście przekazać jej pieniądze.

Mamy nadzieję, że zebrane środku pomogą Marcie. Klub Champion Chojnów Powiat Legnicki ma szczęśliwą rękę - u wszystkich osób dla których wcześniej były organizowane gale choroby się cofnęły. Miejmy nadzieję, że również Marta szybko dojdzie do zdrowia, czego z całego serca jej życzymy.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform