Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 24 luty 2017, 08:29 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Sprawdźcie, co ciekawego przygotowało dla nas na ten weekend chojnowskie Kino Kultura. W tym tygodniu w repertuarze dominuje komedia, więc z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy.

PORADY NA ZDRADY

piątek, godz. 17.00; 19.00

sobota, godz. 17.00; 19.00

Polska komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Lamparską, Annę Dereszowską, Weronikę Rosati, Mikołaja Roznerskiego i Tomasza Karolaka. Fabuła filmu skupia się na dwóch przyjaciółkach, które zostały zdradzone przez swoich mężczyzn. Jedna z nich o niewierności ukochanego dowiedziała się w dniu ich ślubu. Dziewczyny postanawiają zająć się nietypową działalnością, a mianowicie – zostać testerkami wierności mężczyzn. Na zlecenie innych kobiet sprawdzają, czy ich partnerzy dochowują wierności. Niestety, jak to bywa w komediach romantycznych, jedna z przyjaciółek bezgranicznie zakochuje się w mężczyźnie, którego wierność ma testować na zlecenie jego żony. Jak zakończy się ta historia? Mąż okaże się wierny żonie, czy ulegnie urokom testerki wierności?


WIELKA WYPRAWA MOLLY

sobota, godz. 15.00

Ciekawa i zabawna bajka, która skradnie serca wszystkich małych kinomanów. Bohaterami animacji jest rodzina Potworów – Mama, Tato, mała Molly oraz jajko, z którego wykluje się najmłodszy Potwór. Narodziny brata Molly już wkrótce, więc Potworowie udają się na odległą wyspę, na której na świat przychodzą wszyscy członkowie rodziny. Molly pragnie być najlepszą siostrą na świecie, dlatego już dawno zrobiła dla braciszka ciepłą czapkę, aby było mu ciepło, kiedy przyjdzie już na świat. Gdy docierają na miejsce okazuje się, że Molly zapomniała zabrać ze sobą czapeczki. Molly i jej zabawkowy przyjaciel wyruszają na wielką samotną wyprawę, aby zdążyć z dostarczeniem czapeczki na czas. Czeka ich moc wspaniałych przygód!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform