Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do udziału w konkursach i zaprasza na "Urodziny Marchewki"

Autor admin
Data utworzenia: 17 luty 2017, 13:52 Wszystkich komentarzy: 0


Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do udziału w konkursach i zaprasza na "Urodziny Marchewki"

Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do udziału w konkursach organizowanych przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz zaprasza na kolejne spotkanie Bibliotecznej Akademii Malucha.

Konkurs na Plakat Tygodnia 2017 organizowany jest w ramach Tygodnia Bibliotek 2017 przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszej części organizatorzy przyjmują od uczestników projekty, spośród których jury wybierze maksymalnie 20 plakatów. W drugim etapie wybrane plakaty zmierzą się w głosowaniu internetowym. Formularz konkursowy oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Konkurs "Młody Poeta Dolnego Śląska" organizowany jest przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu. Chętni mogą do końca marca przesyłać na konkurs własne utwory poetyckie o dowolnej objętości. Regulamin oraz szczegóły dotyczące udziału dostępne są na stronach Dolnośląskiego Salonu Wydawniczego.

Dla starszych czytelników Dolnośląska Biblioteka Publiczna przygotowała konkurs „Jak obchodziliśmy święta państwowe: opowieści dolnośląskich seniorów”. Nasze wspomnienia o objętości do 4 stron A4 wysyłać można również do ostatniego dnia marca. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie wbp.wroc.pl.

W ostatnią środę lutego Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza najmłodszych czytelników i ich opiekunów na bezpłatne zajęcia w ramach Bibliotecznej Akademii Malucha - "Na marchewki urodziny zeszły wszystkie się jarzyny. A marchewka gości wita i o zdrowie wszystkich pyta.” 22 lutego w Bibliotecznej Akademii Malucha Marchewka będzie obchodziła swoje urodziny. Zapraszamy wszystkie małe jarzynki i witaminki do udziału w tej uroczystości.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.