Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Nowa jakość na chojnowskim rynku ubezpieczeń!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 22 luty 2017, 15:23


Nowa jakość na chojnowskim rynku ubezpieczeń!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu coś, czego w Chojnowie jeszcze nie było! Jako pierwsi postawiliśmy na wprowadzenie profesjonalnej nazwy, loga oraz, co najważniejsze, strony internetowej, na której można zostawić dane do wyliczenia składki ubezpieczeniowej! Poza tym dojeżdżamy do Państwa z gotowymi polisami!

Od dnia dzisiejszego w Chojnowie przy ul. Rynek 46 możecie zawrzeć ubezpieczenie oraz skorzystać z porad w OLIMPIA Insurance.

Nasze logo przedstawia się teraz następująco:


Dlaczego OLIMPIA Insurance? Na to pytanie odpowiada właściciel Łukasz Krupa - Odpowiedź jest prosta. Zmieniliśmy naszą identyfikację wizualną, ze względu na otwarcie nowego Oddziału we Wrocławiu, który powstaje na osiedlu „Olimpia Port”. Postanowiliśmy wykorzystać słowo Olimpia, żeby mieszkańcy mogli się utożsamiać z nazwą. A skoro tam wprowadzamy nowe elementy wizerunkowe, to dlaczego nie zrobić tego w Chojnowie?

Drugą z nowości jest strona internetowa. Pod adresem www.olimpiainsurance.pl będą pojawiać się informacje oraz nowinki ze świata ubezpieczeń. Ale co najważniejsze – na dole strony znajduje się formularz, dzięki któremu możecie zostawić dane swoje oraz auta. Po wysłaniu My przeliczymy składki we wszystkich firmach, po czym skontaktujemy się z Państwem telefonicznie, w celu przedstawienia ofert. Nie będziecie, Państwo, też musieli do Nas przychodzić! To my przyjedziemy do Was!

Gorąco zapraszamy do kontaktu.

Olimpia Insurance
Ubezpieczenia
Łukasz Krupa
Rynek 46
59-225 Chojnów
tel. 663-576-645
email: ubezpieczenia@olimpiainsurance.pl