Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 16 luty 2017, 19:13 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Weekend zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kolejne seanse w chojnowskim Kinie Kultura. W tym tygodniu będziemy mieli okazję zobaczyć „Sztukę kochania”, która w ostatnich tygodniach bije rekordy popularności w polskich kinach. Tradycyjnie pojawi się także film dla małych wielbicieli dużego ekranu.SZTUKA KOCHANIA

piątek, godz. 16.00; 18.15; 20.30

sobota, godz. 17.00; 19.15

Polski komediodramat w reżyserii Marii Sadowskiej. W głównych rolach zobaczymy m.in. Magdalenę Boczarską, Piotra Adamczyka i Justynę Wasilewską. Fabuła filmu opiera się na prawdziwych wydarzeniach i opowiada historię Michaliny Wisłockiej, najsłynniejszej seksuolożki z czasów PRL-u, która w tamtym czasie walczyła o wydanie własnej książki, mającej na celu odmianę życia intymnego Polaków.
OSTATNI SMOK ŚWIATA

sobota, godz. 15.00

Animowany film przygodowy przeznaczony dla widzów w każdym wieku. Głównym bohaterem jest mały chłopiec – Niki, który postanawia pójść w ślady swojego ojca i zostać pogromcą smoków. Pomimo sprzeciwu ojca, mały bohater wyrusza w niebezpieczną podróż, aby stawić czoła ostatniemu smokowi na świecie. Podczas wędrówki poznaje wielu niezwykłych przyjaciół, wraz z którymi przeżywa liczne przygody i poznaje smak dorosłego życia. Kino Świat po raz kolejny serwuje najmłodszym mądrą lekcję o roli i wartości przyjaźni.


Cennik biletów:

bilet normalny – 14 zł

bilet ulgowy – 11 zł

bilety zbiorowe – 8 zł

bilety na filmy dla dzieci – 11 złKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.