Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Natalia Szroeder w Galerii Piastów

Autor Galeria Piastów
Data utworzenia: 03 luty 2017, 15:13 Wszystkich komentarzy: 0


Natalia Szroeder w Galerii Piastów

Już 12 lutego o godzinie 15:00 zapraszamy na wyjątkowe, walentynkowe wydarzenie w Galerii Piastów. Na scenie zaprezentują się m.in. artyści z Music Factory w specjalnym musicalowym show, a gwiazdą dnia będzie gwiazda młodego pokolenia, Natalia Szroeder!

W trakcie imprezy przewidziano dodatkowe atrakcje. Zdjęcia dla zakochanych i wyjątkowa walentynkowa fotobudka, dzięki której będzie można wygrać romantyczną wycieczkę do Paryża dla dwóch osób, a to tylko jedna z niespodzianek!

Music Factory przygotowało specjalny musicalowy program inspirowany filmem „La La Land”, oraz innymi muzycznymi historiami o miłości.

Gwiazdą dnia będzie Natalia Szroeder! Najbardziej rozchwytywana polska piosenkarka młodego pokolenia Natalia Szroeder ma zaledwie 21 lat. Jednak ze sceną oswajała się już od 4 roku życia. Jej kariera zaczęła się w programie „Od przedszkola do Opola” i rozwijała się płynnie w rytmie licznych festiwali, przeglądów piosenki i programów telewizyjnych. Jednym z osiągnięć młodziutkiej Natalii było zwycięstwo w „Szansie na sukces”, gdzie wystąpiła w repertuarze królowej polskiej piosenki Maryli Rodowicz.

12 lutego

małe i duże patio Galerii Piastów

start 15:00


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.