Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Gminny Chojnowski Budżet Obywatelski 2017: Przedstawiono listę projektów

Autor admin
Data utworzenia: 27 styczeń 2017, 14:37 Wszystkich komentarzy: 1


Gminny Chojnowski Budżet Obywatelski 2017: Przedstawiono listę projektów

Już 5 lutego 2017 roku w godzinach 9:00-14:00 odbędzie się głosowanie w ramach kolejnej edycji Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Urząd Gminy Chojnów zaprezentował już listę projektów zakwalifikowanych do głosowania - sprawdź co zmieni się w twojej miejscowości!

Celem Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego jest zwiększenie udziału mieszkańców Gminy Chojnów w procesie decydowania o sprawach dotyczących ich najbliższego otoczenia. Budżet ma również za zadanie podkreślić ważną rolę członków wspólnoty samorządowej w procesie stanowienia prawa.

Ostateczna lista projektów została zatwierdzona przez zespół ds. budżetu obywatelskiego w składzie: Anna Kozak - kierownik referatu promocji i kultury, Marta Kucfir - inspektor ds. inwestycji i funduszy pomocowych, Jolanta Ostrowska - specjalista ds. obsługi Rady Gminy i wyborów, Michał Siudak - podinspektor ds. inwestycji i remontów oraz Grzegorz Styrkowiec - inspektor ds. planowania przestrzennego.

Łącznie zakwalifikowano 33 wnioski na sumę 338646,43 zł.

Poniżej prezentujemy listę projektów zakwalifikowanych do głosowania w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017.


źródło: UG Chojnów
Komentarze

Odrazu lista zakwalifikowanych i termin głosowania
Nie było informacji do kiedy i jak można składać wnioski
W każdym razie mi nie udało się znałeś informacji o GChBO 2017 na BIP
Co ciekawsze jak porównamy list zakwalifikowanych oraz ich wartości w poszczególnych miejscowościach zgadza się ona z kwotami przeznaczonymi na poszczególne miejscowości
Efekt głosowanie jest bez sensu wszystkie projekty przechodzą do realizacji
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform