Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Mieszkańcy Chojnowa zatrzymani za handel narkotykami

Autor Kasia_
Data utworzenia: 23 styczeń 2017, 12:48 Wszystkich komentarzy: 0


Mieszkańcy Chojnowa zatrzymani za handel narkotykami

Chojnowscy policjanci w jednym z mieszkań znaleźli ponad 4 tys. porcji metamfetaminy i 300 porcji marihuany. Zatrzymano dwóch mężczyzn, z czego jeden został aresztowany, a drugi objęty dozorem policyjnym. Obaj odpowiedzą za posiadanie narkotyków oraz handel nimi na terenie Chojnowa i okolic.

Chojnowscy Policjanci, którzy odpowiedzialni są za zwalczanie przestępczości narkotykowej, od dłuższego czasu pracowali nad tą sprawą. W tym czasie obserwowali proceder przestępczy dwóch mężczyzn – 26-i 21-latka, którzy zajmowali się rozprowadzaniem narkotyków. 19 stycznia złapano 21-latka i przeszukano jego mieszkanie. Policja znalazła w nim 4 tys. porcji metamfetaminy oraz 300 porcji marihuany. W mieszkaniu zastano 26-latka, który był zamieszany w handel narkotykami.

Dzięki efektywnej pracy Policji udało się zlikwidować kolejny punkt sprzedaży narkotyków.

Zebrany materiał wskazuje na to, że mężczyźni prowadzili działalność przestępczą od dłuższego czasu. 26-latek decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące, a 21-latek jest objęty dozorem policyjnym. Obu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform