Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Galeria Piastów dziękuje za WOŚP!

Autor Galeria Piastów
Data utworzenia: 18 styczeń 2017, 10:08 Wszystkich komentarzy: 0


Galeria Piastów dziękuje za WOŚP!

Z dumą informujemy że 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się ogromnym sukcesem dla całego miasta. Uzbierane ponad 190 tysięcy złotych to absolutny rekord Legnicy, a nie uwzględnia on jeszcze wośp’owych licytacji z których całkowity dochód będzie przekazany na rzecz Orkiestry.

Galeria Piastów, jako jeden z głównych organizatorów i gospodarz 25 Finału w Legnicy chciałaby podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, oraz swoim współorganizatorom – Legnickiemu Centrum Kultury, oraz Hufcowi ZHP Legnica im. Janusza Korczaka, który był odpowiedzialny za sztab.
Jesteśmy zaszczyceni ponownie biorąc udział w tej akcji, jak również tym że ponownie pracowaliśmy przy niej wraz z LCK’iem.

Galeria Piastów, tak samo jak w ubiegłych latach, była odpowiedzialna m.in. za zaproszenie gwiazdy która zagrała dla publiczności przed światełkiem do nieba oraz za większość kwestii organizacyjnych, które tak naprawdę w kontekście całego przedsięwzięcia stanowiły tylko fundament.

Lista uczestników, osób prywatnych, instytucji, stowarzyszeń, grup i firm tworzących tegoroczny Finał jest bardzo długa.
Jest to dowód, że jak zwykle najważniejsi okazali się ludzie. Nie agitujący politycy i nie osoby które pod pozorem pomagania, realizują własne cele i próbują się promować, ale ludzie którzy po prostu chcieli zagrać z Orkiestrą z ludzkiej potrzeby serca.
WOŚP to Wy! Mieszkańcy! Każdy kto okazał bezinteresowną pomoc! Setki zaangażowanych osób budujących 25 Finał na swoich własnych pomysłach, oraz tysiące innych które wsparły całą akcję.

W Galerii Piastów wierzmy że WOŚP i wszystkie inne akcje charytatywne są bardzo potrzebne i chcemy wierzyć że te inicjatywy, jak żadne inne jednoczą ludzi, a nie dzielą – wbrew temu co mogą sądzić niektórzy.

Dziękujemy za kolejny Finał w Legnicy!

Zespół Galerii Piastów”


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform