Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Nasz Nowy Dom zakończył pracę w Chojnowie (video)

Autor Kasia_
Data utworzenia: 17 styczeń 2017, 07:49 Wszystkich komentarzy: 0


Nasz Nowy Dom zakończył pracę w Chojnowie (video)

W piątek ekipa remontowo-telewizyjna programu Nasz Nowy Dom zakończyła pracę nad remontem mieszkania nastolatki z Chojnowa. Około godz. 14.00 Marta wróciła z krótkiego urlopu we Wrocławiu. Na miejscu czekała nie tylko Katarzyna Dowbor ze swoimi pracownikami, ale także rodzina i znajomi dziewczynki.

Szczegóły prac przeprowadzonych w mieszkaniu będziemy mogli poznać dopiero za ok. 3 miesiące, kiedy nastąpi oficjalna emisja programu. Na pewno będziemy o tym informować na łamach naszego portalu.

Poniżej kilka słów o Marcie, której pomógł zespół programu Nasz Nowy Dom. Marta Bodniewicz ma 14 lat i jest uczennicą Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Marta choruje na nowotwór. Przeszła już kilka cykli chemioterapii i operację płuca. Obecnie czeka na kolejną. Niedawno przeprowadzono u niej amputację nogi, dlatego potrzebna jest proteza. Aktualnie zbierane są środki na jej zakup. Poniżej podajemy numer konta, na który można przesyłać pieniądze, aby wspomóc Martę. Istnieje też możliwość przekazania 1% podatku, do czego mocno zachęcamy.

Martę wspiera Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Każdy z nas może wesprzeć nastolatkę, podarowując dowolną kwotę pieniędzy, która zostanie przeznaczona na zakup protezy i rehabilitację.

Bank Millenium - nr konta:11 1160 2202 0000 0001 0214 2867

Z tytułem wpłaty - Marta Bodniewicz

KRS: 000086210

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform