Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Sprawdź, czy Ty i Twoje mieszkanie jesteście modni! Jakie kolory królować będą w 2017 roku?

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 22 styczeń 2017, 11:08 Wszystkich komentarzy: 1


Sprawdź, czy Ty i Twoje mieszkanie jesteście modni! Jakie kolory królować będą w 2017 roku?

Z gustami i preferencjami modowymi trudno dyskutować. Jak wiadomo istnieją jednak śmiałkowie, którzy próbują owe preferencje nieco ukształtować i ukierunkować. Dzięki takim praktykom wiemy między innymi, co w danym sezonie będzie szczególnie modne i pożądane przez tłumy. Zatem jeśli interesują Cię modowe trendy zerknij na najmodniejsze kolory, które królować będą nie tylko w naszych szafach, ale także na ścianach naszych mieszkań.

Instytut Pantone wybrał kolory wiosny 2017 – który jest Ci najbliższy?

Amerykański Instytut Pantone to korporacja poligraficzna, która tworząc jedyny w swoim rodzaju system kolorów, określa przyszłe, potencjalne, jednak najbardziej prawdopodobne oczekiwania klientów w tym zakresie, tym samym kreując warunki dla producentów do tworzenia produktów w najbardziej pożądanych odcieniach danego sezonu. W ten sposób powstają modowe trendy inspirowane właśnie skalą i wyborem Instytutu Pantone. W jaki sposób to następuje? Kolory Instytutu to wybór poprzedzony badaniem aktualnych nastrojów społecznych w połączeniu ze znaczeniem, jaki przypisywany jest poszczególnym barwom. Prognozowane trendy kolorystyczne stają się następnie inspiracją twórczą dla projektantów mody, mebli, grafików i specjalistów od designu, a nawet kuchni i gotowania. W ten sposób dowiadujemy się, co w danym sezonie jest najmodniejsze i najbardziej popularne, co należy do grupy tzw. produktów must have.

Najmodniejsze kolory, które już wkrótce zagoszczą w naszych szafach, na ścianach i podłogach naszych mieszkań, a nawet na naszych talerzach, to między innymi:

- klasyczny, głęboki niebieski denim,

- niebiesko – zielony,

- orzeźwiająca, soczysta zieleń,

- ciepły żółty,

- jasny róż,

- ciepły orzech,

- odważny, „krzyczący” róż,

- harmonijna, głęboka, ciemna zieleń,

Oraz inne odcienie błękitu i pomarańczy.

Każdy z kolorów jest wyjątkowy i zupełnie inny, pozwalający jednocześnie na stworzenie niepowtarzalnych, ciekawych kompozycji. Jaki kolor wybierzesz dla siebie i zaprosisz do wnętrza swojego domu?

Tapety na ścianę, ubrania, meble – wszystko możesz mieć w najmodniejszych kolorach sezonu

Myślisz, że uzyskanie modnego efektu witalności i relaksu, jaki dają kolory sezonu jest trudne i drogie? Otóż nie. Po pierwsze, dokładnie przeanalizuj to wszystko, co masz w swojej szafie. Całkiem możliwe, że jest tam coś, co doskonale odda charakter spokoju i odprężenia lub harmonii i blasku, jakie niosą najmodniejsze kolory nadchodzącego sezonu. Przecież kolory i ich postrzeganie to kwestia niezwykle subiektywna i może, choć jeszcze tego nie wiesz, jesteś szczęśliwym posiadaczem czegoś w najmodniejszym odcieniu np. Greenery 15-0343. Jeśli jednak pragniesz powiewu absolutnej świeżości, możesz z powodzeniem zaopatrzyć się w nowe części garderoby w którymś z najmodniejszych kolorów. Ich paleta jest na tyle szeroka, że z pewnością wybierzesz coś idealnie pasującego do Ciebie, niezależnie od typu urody.

A co z mieszkaniem? Kolory Instytutu Pantone docierają także do branży wnętrzarskiej. Może zatem wybierzesz tej wiosny modne tapety na ścianę, czy też poszczególne elementy wyposażenia w jednym z kolorów, który będzie bliski tym proponowanym na nowy sezon? Warto przyjrzeć się ofercie producentów w tym zakresie. Oni także śledzą najnowsze trendy i doskonale dostosowują swoje propozycje do aktualnych wymagań konsumentów.


Komentarze

For the person asking for sites about finance tips blogs, finance tips 2019, excellent money ideas, worthwhile finance tips, worthwhile money words of advice, I highly suggest this excellent finance ideas page or for finance tips 2020, excellent money ideas, good financial ideas, good money words of advice, office of management & finance tips payment unit, have a look at this simple finance recommendations profile.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.