Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Kulisy Orkiestry Jerzego Owsiaka w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 13 styczeń 2017, 09:47 Wszystkich komentarzy: 1


Kulisy Orkiestry Jerzego Owsiaka w Chojnowie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma już ćwierć wieku. W najbliższą niedzielę odbędzie się jej 25. finał, który tradycyjnie nie ominie także naszego miasta. Poniżej przedstawiamy kulisy tego wydarzenia.

Od rana pieniądze na ulicach Chojnowie zbierać będzie 63 wolontariuszy. O godzinie 16:00 w Domu Kultury rozpocznie się seria koncertów.

Jako pierwszy zaprezentuje się zespół Daga Point, wykonujący muzykę irlandzką. O godzinie 18:00 na scenie pojawi się Grupa Juranda.

O godzinie 19:00 rozpocznie się występ chojnowskiego zespołu Korabel. Jak piszą sami o sobie - Zespół został założony w 2016 roku przez 4 muzyków kochających łączyć różnorakie brzmienia gitar. Muzycy grają dla przyjemności, którą czerpią poprzez tworzenie swojej muzyki z myślą, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. W skład tej chojnowskiej grupy wchodzą: Patryk Krische (perkusja), Dawid Łukaszczuk (bass+wokal), Marcel Wylęgly (gitara prowadząca) i Maciej Chrabąszcz (gitara solowa+wokal).

W przerwach na scenie zaprezentują się działające w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji zespoły taneczne - Karambol i Karambol II.

Wydarzenie nie mogłoby obyć się bez licytacji. Jak informuje MOKSiR - Wśród przekazanych na licytację rzeczy można znaleźć: 5 koszulek, poduszkę-przytulankę, kubek termiczny, kalendarze trójdzielne, kalendarz z rysunkami Andrzeja Mleczki, zegar na ścianę, kolorowanki, płytę DVD, książkę. To wszystko od Fundacji WOŚP. Nie zawiedli też chojnowianie. Mamy kalendarz od pani Moniki Chmielewskiej, afrykańskie maski i oryginalne, drewniane, dawne narzędzia od pana Nogi, jest obraz pana Mirosława Zatorskiego, a w zapowiadanych darach jeszcze kilka interesujących przedmiotów.

Po raz trzeci z rzędu, szefem chojnowskiego sztabu będzie Anna Świdurska.

Dom Kultury - 15 stycznia 2017; 16:00


Komentarze

Owsiak, przekrętas?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform