Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Dwóch kierowców zatrzymanych za jazdę z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów

Autor admin
Data utworzenia: 11 styczeń 2017, 15:12 Wszystkich komentarzy: 0


Dwóch kierowców zatrzymanych za jazdę z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów

35-letni mieszkaniec gminy Chojnów oraz 25-letni chojnowianin zatrzymani. Obydwoje usiedli za kółkiem z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. O ich losie zadecyduje sąd - za lekceważenie wyroku sądu grozi im kara do 3 lat więzienia.

- Wczoraj około godziny 14.30 w miejscowości Miłkowice mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej Opla, którego kierującym okazał się 35-letni mieszkaniec gminy Chojnów. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, obowiązujący go do sierpnia 2017 roku. Pojazd, którym jechał został przekazany wskazanej na miejscu osobie - informuje mł. asp. Iwona Król-Szymajda z legnickiej policji - Tego samego dnia Policjanci Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie o godzinie 21.00 na ulicy Sikorskiego zatrzymali do kontroli pojazd marki Mitsubishi. Po sprawdzeniu 25-letniego kierowcy pojazdu okazało się, że młody mieszkaniec Chojnowa, również prowadził pojazd posiadając czynny zakaz sądowy. Pojazd przekazano osobie wskazanej.

3 lata więzienia to najsurowsza kara, jaka może spotkać kierowców za zlekceważenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform