Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Czarni mają nowego trenera. Znamy plany drużyny na rundę wiosenną

Autor Kasia_
Data utworzenia: 11 styczeń 2017, 10:53 Wszystkich komentarzy: 1


Czarni mają nowego trenera. Znamy plany drużyny na rundę wiosenną

Roszady w lokalnym świecie sportu wciąż trwają. Duże zmiany szykują się nie tylko w Chojnowiance, ale i u Czarnych. Od września, po rezygnacji Zbigniewa Grzybowskiego, stanowisko trenera w tym zespole było nieobsadzone. W rundzie jesiennej zespołem opiekował Janusz Cygan.

Po słabej grze w rundzie jesiennej przyszedł czas na zmiany. Trenerem Czarnych został Chrystian Serkies, który ma spore doświadczenie trenerskie, bowiem pod swoimi skrzydłami miał już m.in. zespoły młodzieżowe Miedzi Legnica. Dał się też poznać, jako jeden z najskuteczniejszych zawodników KS Chojnowianka. Kilka lat temu Serkies był również zawodnikiem Czarnych, to właśnie wtedy drużyna ta osiągała największe sukcesy. Nowy trener nie wyklucza, że pojawi się z Czarnymi na boisku również jako zawodnik. Biorąc pod uwagę powyższe, jest duża szansa, że w rundzie wiosennej Czarni odzyskają dobrą passę.

Podczas rozmowy z Prezesem klubu Czarni Rokitki, Bogdanem Styrkowcem, dowiedzieliśmy się, że treningi przed rundą wiosenną rozpoczną się już w najbliższy wtorek – 17 stycznia. Zaplanowane są 4 sparingi. Jeśli chodzi o transfery, klub prowadzi rozmowy z kilkoma zawodnikami, ale nie osiągnięto jeszcze całkowitego porozumienia, dlatego o zmianach kadrowych będziemy informować później. Prezes zapewnia, że władze klubu robią wszystko, aby utrzymać przy grze również drugą drużynę. Trwają poszukiwania zawodników do zespołu rezerw.

Poprzedni trener, Zbigniew Grzybowski, zadeklarował, że jeżeli nie obejmie opieką trenerską żadnego zespołu, będzie występował jako zawodnik w drugiej drużynie, która ma nadzieję utrzymać się w A klasie.


Komentarze

Szkoda juniorów
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform