Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

KS Chojnowianka i możliwość trenowania - odpowiedź Dyrektora MOKSiR

Autor MOKSiR
Data utworzenia: 09 styczeń 2017, 14:41 Wszystkich komentarzy: 0


KS Chojnowianka i możliwość trenowania - odpowiedź Dyrektora MOKSiR

Od kilku lat Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie odpowiada za przygotowanie płyt boisk trawiastych, z których korzysta Klub Sportowy ”Chojnowianka”. Wcześniej było tak, że MOKSiR otrzymywał miesięczny rozkład zajęć sekcji klubu, by móc koordynować prace pielęgnacyjne na płytach boisk. W minionym roku takich harmonogramów zajęć nie otrzymaliśmy wcale! Kilkakrotnie występowałem z pismami do „Chojnowianki”, prosząc o uporządkowanie spraw harmonogramu treningów, ale – nie udało się Klubowi wywiązać z tej prośby…

5 stycznia 2017 r. wystąpiłem więc z pismem do Pana Prezesa:

„Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie informuje, że w związku z koniecznymi do wykonania zabiegami pielęgnacyjnymi płyt obu boisk w okresie przed rozpoczęciem sezonu wiosennego 2017, Klub może organizować treningi w oparciu o „Orlik” zlokalizowany przy ul. Kilińskiego. Warunki korzystania należy uzgodnić z panem Andrzejem Matuszewskim, opiekunem „Orlika”.

Tym razem reakcja była szybka. Tego samego dnia dotarło do MOKSiR pismo z Klubu informujące, że w związku z zakazem treningów…itd.

Cóż. Przeczytałem swoje pismo uważnie jeszcze raz. Zakazu treningów jakoś nie umiałem się tam dopatrzeć. Ale być może tak zostało to odebrane. Tego samego dnia na ręce Prezesa Jóźwiaka skierowałem jeszcze jedno pismo:

„Odpowiadając na pismo z dnia 05.01.2017 r. informuję, że moja intencja sformułowana w piśmie dot. zajęć w okresie wczesnowiosennym została przez Pana Prezesa źle zrozumiana.

Wykonanie niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych na płytach trawiastych ma na celu stworzenie jak najlepszych warunków dla zawodników Klubu K.S. „Chojnowianka” i to jest najważniejszym celem wszystkich działań podejmowanych przez MOKSiR.

Wskazując „Orlik” jako alternatywne miejsce treningowe brałem pod uwagę fakt, iż Klub korzysta już z tego boiska i chodziło tylko o zarezerwowanie dogodnego dla K.S. „Chojnowianka” terminu treningów.”

A dziś w portalu chojnow.pl przeczytałem informację Klubu, która nie przystaje do faktów. Szkoda. Nadal chcę myśleć, że zarówno Panu Prezesowi, jak i mnie zależy na pomyślności Klubu i tworzeniu mu jak najlepszych warunków do trenowania i rozgrywania meczy.

Stanisław Horodecki

Dyr. MOKSiR


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform