Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Chojnowianka wycofana z rundy wiosennej?

Autor Chojnowianka Chojnów
Data utworzenia: 09 styczeń 2017, 12:40 Wszystkich komentarzy: 4


Chojnowianka wycofana z rundy wiosennej?
Według najnowszych informacji KS Chojnowianka z 70-letnią tradycją prawdopodobnie zostanie wycofana z rozgrywek ligowych.

Powodem tak drastycznej decyzji, wg Prezesa Pana Bogdana Jóźwiaka, jest wydany zakaz przeprowadzenia treningów na obu płytach boiska w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.

Zakaz przeprowadzenia treningów prawdopodobnie związany jest z koniecznością przeprowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych na płytach trawiastych. Zapewne jest to jedyny przypadek w Polsce, gdzie piłkarzy pozbawia się możliwości przygotowania się do rozgrywek. To bardzo dziwna postawa włodarzy Gminy Miejskiej w Chojnowie.

Według nieoficjalnych informacji prawdopodobnie prowadzone są rozmowy na temat treningów oraz rozgrywania meczy w rundzie wiosennej z jednym z klubów LZS na terenie Gminy Chojnów.

Mamy piękny stadion... na pokaz.

Gwoli informacji w rundzie jesiennej piłkarze nie przeprowadzili żadnego treningu na nowe płycie,ponieważ nie uzyskali na to zgody - kuriozalna sytuacja wytworzyła się wokół KS Chojnowianka.

Czekamy na dalsze informacje.

Komentarze

Kazdy glupi wie ze rzadzi burmistrz I jóźwiak nie zrezygnuje z prezesa bo mu serkies nie pozwoli. Poklepie jozwiaka po plecach cos tam obieca. Potem wystawi kilku dziadkow na zebraniu aby prosili jozwiaka o pomoc I tak zabawa bedzie trwala. Burmistrz przy prezesie zrzuci wine na horodeckiego. I przerobia Mariana ktory nawet nie moze zdecydowac o tym czy mozna trenowac. Slaby prezes.
zgłoś komentarz
Czy to przypadek ze akurat teraz burmistrz robi taki numer z boiskiem? Moim zdaniem chce sklocic zespol. Jego syn zostal trenerem w Rokitkach. Skloceni chlopcy rozejda się na wioski.
zgłoś komentarz
Prezes gdyby mial charakter juz dawno by odszedl i nie dawal sie robic w balona. Jóźwiak to prezes bez zadnej mocy. Co burmistrz powie to robi. Teraz bedzie rozkaz nigdzie nie odchodzisz ratuj klub I Marian znow polknie haczyk.
zgłoś komentarz
Serek zostawił juniorów żeby trenować rokitki brawo:)))
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform