Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Co jest grane w Chojnowie?

Author: Kasia_
Creation date: 05 January 2017, 13:02 All comments: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Ledwo zakończyliśmy przerwę świąteczno-noworoczną, a przed nami kolejny długi weekend. Warto ten czas spędzić z bliskimi, a gdzie będziemy się lepiej bawić, jak nie w kinie? Sprawdźcie, co w tym tygodniu przygotowało dla nas chojnowskie Kino Kultura.


JÓZEF I MARYJA

sobota, godz. 16.00

Poruszająca historia ukazująca życie Świętej Rodziny. Akcja filmu toczy się w czasach dzieciństwa Jezusa, zanim objawił się jako Syn Boży. Film jest doskonałą lekcją o bezinteresownej miłości oraz miłosierdziu, które przeciwstawiane są gniewowi i zemście; ukazuje piękno życia w zespolonej, zżytej ze sobą rodzinie.

UKRYTE PIĘKNO

sobota, godz. 18.00

sobota, godz. 20.00

Niewątpliwie jest to kinowy bestseller ostatnich tygodni. Poruszający dramat w reżyserii Davida Frankela. W rolach głównych zobaczymy m.in. Kate Winslet, Willa Smitha i Keirę Knightley. Fabuła filmu skupia się na życiu nowojorskiego specjalisty od reklamy, który po przeżyciu wielkiej tragedii popada w głęboką depresję. Jego kreatywni przyjaciele nie pozwalają mu na całkowite poddanie się chorobie i opracowują niekonwencjonalny plan wyciągnięcia go z depresji.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.