Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Święto Trzech Króli z chórem Skoranta i Orkiestrą Dętą Piotra Koziara

Autor admin
Data utworzenia: 03 styczeń 2017, 12:48 Wszystkich komentarzy: 0


Święto Trzech Króli z chórem Skoranta i Orkiestrą Dętą Piotra Koziara

Po raz kolejny chojnowski chór Skoranta oraz orkiestra pod dyrekcją Piotra Koziara zapraszają na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się w najbliższy piątek w kościele farnym pw. św. Apostołów Piotra i Pawła.

Zespół działający pod kierunkiem Krystyny Czapskiej powstał 16 października 2007 roku. Dyrygentem chóru od 2014 roku jest Piotr Koziar. Koncerty organizowane w Święto Trzech Króli na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. Występy chóru oraz orkiestry dętej pod dyrekcją Piotra Koziara corocznie przyciągają do chojnowskiej fary rzeszę ludzi, chcących wykorzystać jedną z ostatnich okazji by poczuć świąteczną atmosferę.

Początek koncertu zaplanowano na godzinę 16:00. Wstęp wolny.

Tegoroczny koncert wpisuje się w niemal całodniowe obchody Święta Trzech Króli. Przypomnijmy - chojnowskie parafie rzymskokatolickie i fundacja "Orszak Trzech Króli" organizują pierwszy w powojennej historii naszego miasta Orszak Trzech Króli. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 od Mszy Świętych w chojnowskich kościołach; o 11:30 pod Zamkiem Piastowskim nastąpi spotkanie orszaków, które następnie przeniosą się na Rynek.

Kościół farny - 6 stycznia 2017; 16:00


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform