Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Podsumowanie akcji "Trzeźwy Poranek". Zatrzymanie pijanego kierowcy w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 02 styczeń 2017, 14:49 Wszystkich komentarzy: 0


Podsumowanie akcji "Trzeźwy Poranek". Zatrzymanie pijanego kierowcy w Chojnowie

Zdaniem policjantów sylwestrowa noc w naszym regionie upłynęła spokojnie - funkcjonariusze nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń kryminalnych oraz incydentów z fajerwerkami. Do zatrzymań doszło jednak 1 stycznia, gdy funkcjonariusze rozpoczęli kontrole na drogach.

Drugiego dnia stycznia do zatrzymania doszło także na terenie naszego miasta - O godzinie 7.00 na terenie Chojnowa, policjanci zatrzymali kierującego motorower. Jak się okazało 43-letni mężczyzna kierował go mając blisko 1 promil w wydychanym powietrzu - informuje mł. asp. Iwona Król-Szymajda z legnickiej policji.

W Nowy Rok w naszym regionie doszło do zatrzymania dwóch pijanych kierowców - o godzinie 15:45 w Legnicy na ulicy Nowodworskiej zatrzymano kierującego pojazdem marki Volkswagen, który jak się okazało miał w organizmie ponad 0,5 promila. Dwie godziny później na terenie gminy Miłkowice policjanci ujawnili kompletne pijanego kierowcę Opla - 40-letni mężczyzna wsiadając za kółko miał 2,7 promila.

Dzisiaj oprócz kierowcy z Chojnowa policjanci wyeliminowali z dalszej jazdy trzech innych nietrzeźwych kierowców. Zatrzymanym na podwójnym gazie kierowcom grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform