Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

"Kuchenne Rewolucje" dobiegły końca...

Autor admin
Data utworzenia: 27 styczeń 2012, 09:06 Wszystkich komentarzy: 0


"Kuchenne Rewolucje" dobiegły końca...

I już po wszystkim. Magda Gessler uroczystą kolacją pożegnała się z mieszkańcami Chojnowa i restauracją Pod Jeleniem, dawnym Niebieskim Parasolem. Pozostały wspomnienia i momenty uchwycone na fotografiach.

Meritum „Kuchennych Rewolucji” jest wystawna kolacja, pokazująca co i jak się zmieniło. Goście poznają nowe menu, oglądają nowy wystrój wnętrz i z reguły wychodzą z restauracji pełni zachwytów. Nie inaczej było w Chojnowie.

Wczoraj, nieco przed 19:00 zaproszeni goście ustawili się przed restauracją Pod Jeleniem, by oficjalnie po raz pierwszy przekroczyć progi nowego lokalu. Momenty te rejestrowała kamera TVN, obserwowali tłumnie przybyli chojnowianie. Komentarzy – tych pozytywnych i tych mniej – było co nie miara, wszyscy zastanawiali się „jak tam jest?”. Światła, mikrofon, kamera, akcja! I się rozpoczęło…


Uroczysta kolacja, dzielenie się wrażeniami, nowa kuchnia, inne menu, rozmowy z Magdą Gessler – to główne atrakcje wczorajszego wieczoru. A pod lokalem tłumy „gapiów” chcących choćby na moment spotkać się twarzą w twarz z panią Gessler.

Ci najbardziej wytrwali dostali – po części – to czego oczekiwali. Tuż po głównej części kolacji, gdy część telewizyjna dobiegała końca Magda Gessler służyła swoją osobą zgromadzonym rozdając autografy. Jednak tłum był tak wielki, że tylko kilku osobom się udało. Mimo wspaniałej kuchni pozostał lekki niesmak. Ale cóż, nie można każdego zadowolić. W końcu „Kuchenna Rewolucja” dotyczyła dawnego Niebieskiego Parasola, a nie miasta Chojnowa.

Po nakręceniu sceny pożegnalnej i podsumowującej zmagania z chojnowską restauracją i pożegnaniu z gośćmi pani Gessler samochodem terenowym odjechała z naszego miasta i pozostawiła za sobą tylko wspomnienia.

Postrach restauratorów? Po części tak. Ciężkie walki z Niebieskim Parasolem by przeistoczył się w Pod Jeleniem? Przekonamy się niebawem na małym ekranie. Wielka osobowość pełna energii? Zdecydowanie tak!


Pozostaje teraz czekać na ponowną wizytę Magdy Gessler w Pod Jeleniem i ocenę dalszego funkcjonowania restauracji. Mamy nadzieję, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku i ujrzymy niebawem w telewizji TVN ostateczne pochwały.

Jednak przede wszystkim możemy sobie i innym mieszkańcom Chojnowa życzyć, by "nowa-stara" restauracja dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń smakowych i towarzyskich!

Zamieszczamy również kilka zdjęć i dziękujemy zaprzyjaźnionemu fotografowi Rafałowi Wyciszkiewiczowi za „celne strzały”.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.