Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 24 listopad 2016, 16:15 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Wielkimi krokami zbliża się weekend. To dobra wiadomość dla wszystkich chojnowskich kinomanów. W tym tygodniu zaplanowano bardzo ciekawy repertuar. Świetny film akcji z elementami thrillera oraz familijna produkcja przygodowa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami repertuaru.
INFERNO

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

Trzymający w napięciu film akcji z elementami thrillera w reżyserii Rona Howarda. W rolach głównych doborowa obsada: Tom Hanks, Felicity Jones i Ben Foster. Pełna zagadek fabuła trzyma widzów w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Oś fabuły opiera się na zagadkach motywowanych „Boską komedią” Danego. Robert Langdon – światowej sławy profesor, specjalizujący się w symbolice, wybitny znawca twórczości Danego, pewnego dnia budzi się we włoskim szpitalu z wymazaną pamięcią – próbuje rozwikłać zagadkę znalezionej w swojej marynarce fiolki. Musi poradzić sobie sam, bowiem nie wie, komu ufać. Czy uda mu się ochronić siebie i zapobiec wielkiemu spiskowi związanemu z zagładą ludzkości? Po odpowiedź zapraszamy do kinowych foteli.ZA NIEBIESKIMI DRZWIAMI

sobota, godz. 15.00

Tegoroczna polska produkcja przygodowa. Na ekranie zobaczymy m.in. Ewę Błaszczyk, Magdalenę Nieć, Michała Żebrowskiego, Teresę Lipowską i Adama Ferencego. Niezwykła opowieść o krainie z dziecięcych snów – pełna niezwykłych zjawisk, tajemniczych stworzeń, wspaniałych bohaterów i magii. Tajemnicze niebieskie drzwi prowadzą do nieznanego, ale wspaniałego świata z dziecięcych snów.CENNIK:

bilet normalny - 14 zł

bilet ulgowy - 11 zł

bilet zbiorowy- 8 zł

bilet na film dla dzieci - 11 zł


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform