Burza walczy o utrzymanie w lidze

Autor Kasia_
Data utworzenia: 07 listopad 2016, 17:42 Wszystkich komentarzy: 0

W klasie A Burza Gołaczów zameldowała się w Piotrowicach na meczu z tamtejszym Bazaltem. Goście z każdą kolejką tracą kontakt z miejscem gwarantującym utrzymanie, a każda zdobycz punktowa jest na wagę złota.

Zwycięską ręką w tym meczu wyszli gospodarze, którzy zwyciężyli 3:2.

Wszystkie bramki zostały strzelone w pierwszej połowie meczu. Pierwsi na prowadzenie wyszli w 11’ gospodarze. Już w 18’ wynik wyrównał Mariusz Kądziołka. Niestety, w 21’ na prowadzenie znowu wyszli gospodarze, po samobójczym trafieniu Macieja Fejdasza.

Wynik na 2:2 ponownie wyrównał dobrze dysponowany w tym meczu Kądziołka. W ostatniej minucie pierwszej odsłony spotkania na prowadzenie wyszli gospodarze, ustanawiając ostateczny wynik meczu.

Bazalt Piotrowice 3:2 Burza Gołaczów

Skład: Gałaszkiewicz, Antosiak, Bajerski, Baran, Dorożyński, Dreger, Fejdasz, Kądziołka, Kozioł, Rozbicki, Siejka.